reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Limitovaná edice headsetu a myši od SteelSeries

, , aktualita
Limitovaná edice headsetu a myši od SteelSeries
Společnost SteelSeries stejně jako řada jiných výrobců začala nabízet vlastní headsety a počítačové myši vhodné především pro hráče. Nyní ji napadlo, že by mohla přijít s limitovanou edicí obou periferií, které tak dostaly označení SteelSeries...
Limitovaná edice headsetu a myši od SteelSeries
Společnost SteelSeries stejně jako řada jiných výrobců začala nabízet vlastní headsety a počítačové myši vhodné především pro hráče. Nyní ji napadlo, že by mohla přijít s limitovanou edicí obou periferií, které tak dostaly označení SteelSeries 7H Fnatic Limited Edition (headset) a SteelSeries Sensei Fnatic Limited Edition (myš).

Headset nám nabídne dva 50mm reproduktory, k tomu náušníky SNDBlock slibující dobré akustické odstínění, uzavřený design a možnost demontovat do čtyř kusů pro lepší přenášení. Krom toho nám SteelSeries samozřejmě jako všichni ostatní slibuje výborný zvuk. Cena tohoto headsetu byla stanovena na 115 euro.

Limited Edition Fnatic Sensei pak jako herní myš využívá stejnou barevnou kombinaci bílé, černé a oranžové a pod její kapotou se skrývá 32bitový procesor ARM starající se o zpracování dat ze senzoru, který můžeme nastavit na citlivost od 1 do 5700 CPI. Pak je zde možnost ještě zvolit Double CPI, které umožní jít až na hodnotu 11400. Myš má kromě hlavních tlačítek a kolečka ještě po dvou tlačítkách na bocích a jedno je na vrchu.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama