www.svethardware.cz
>
>
>

Linksys přechází pod firmu Belkin

Linksys přechází pod firmu Belkin
, , aktualita
Na konci minulého roku jsme přinesli zprávu, dle níž se společnost Cisco chtěla zbavit značky Linksys, pod níž ještě stále prodává spotřebitelské síťové produkty. Nyní je již jasné, že Linksys přejde pod firmu Belkin, která se s Ciscem dohodla...
K oblíbeným
reklama
Na konci minulého roku jsme přinesli zprávu, dle níž se společnost Cisco chtěla zbavit značky Linksys, pod níž ještě stále prodává spotřebitelské síťové produkty. Nyní je již jasné, že Linksys přejde pod firmu Belkin, která se s Ciscem dohodla na akvizici, což zahrnuje produkty, technologie, zaměstnance a samozřejmě samotnou značku.

Firma Belkin se zavázala, že značku Linksys zachová a bude dále také podporovat již prodané produkty, takže na ni budou převedeny také povinnosti vyřizovat reklamace. Od celé akce si slibuje, že její podíl se síťovými řešeními pro domácnosti a malé podniky na americkém trhu vzroste na cca 30 procent.

Detaily ohledně samotné akvizice nebyly zveřejněny, takže se bohužel nedovíme, kolik z oněch zaplacených 500 milionů USD dostala firma Cisco zpět. Můžeme ale předpokládat, že to bylo spíše výrazně méně. Akvizice samotná bude dokončena v březnu.

Zdroj: TZ Belkin
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek