www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Logitech a adaptér pro bezdrátové připojení repra

Logitech a adaptér pro bezdrátové připojení repra
, , aktualita
Logitech vysílá na trh nové zařízení, které dostalo prostý a výstižný název Bluetooth Audio Adapter. Určeno je k připojení reproduktorů právě s využitím rozhraní Bluetooth, což se může hodit nejen pro tablet či telefon.
K oblíbeným
reklama
Přes Bluetooth můžeme k reproduktorům připojit samozřejmě i stolní počítač nebo notebook, takže nový Bluetooth Audio Adapter můžeme využít pro stálé připojení reprosoustavy a nebudeme muset natahovat kabely. Ovšem je třeba myslet na to, že rozhraní Bluetooth nemá moc velký dosah. Dle specifikací má spojení fungovat na vzdálenost až 15 metrů, ale to pochopitelně jen v ideálních podmínkách, čili při přímé viditelnosti.

Logitech Bluetooth Audio Adapter je jednoduchý produkt v podobě malé černé krabičky, na jejíž vrchní straně je tlačítko s logem Bluetooth a na jedné straně pak jsou dva konektory RCA a jako alternativa tu je 3,5mm stereo konektor pro jack. Celkové rozměry této krabičky jsou 50 x 50 x 23 mm.

Využita je zde technologie Multipoint Bluetooth, díky níž můžeme bezdrátově připojit jedno nebo dvě zařízení. Spárování pak zajistí prostý stisk tlačítka a příště se už bude spojení navazovat automaticky. Logitech také slibuje kvalitní zvukový výstup, ale to nepodporuje žádnými specifikacemi. Na závěr pouze uvádí, že na zařízení je dvouletá omezená záruka.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
Nejnovější články
Ani HAMR, ani MAMR? 18TB pevný disk od WD oficiálně využívá EAMR Ani HAMR, ani MAMR? 18TB pevný disk od WD oficiálně využívá EAMR
Mezi nově chystané technologie pro pevné disky se zařadila další zkratka, o které jsme na našem serveru ještě nemluvili. Dobře už známe HAMR i novější MAMR, ale nyní je tu EAMR jako Energy-Assisted Magnetic Recording. Je to ale něco nového?
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Intel Core i9-9900KS dosáhne TDP 127W, budou zapotřebí speciální desky? Intel Core i9-9900KS dosáhne TDP 127W, budou zapotřebí speciální desky?
Intel se chystá brzy vypustit na trh procesor Core i9-9900KS, který bude mít zaručenou pracovní frekvenci 5 GHz při zátěži všech jader. Nyní se dozvídáme o zvýšeném TDP na základním taktu, což přináší otázky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Létající Dragonfly americké NASA by to na Titanu měla mít snadné Létající Dragonfly americké NASA by to na Titanu měla mít snadné
Snadné pochopitelně spíše jen s ohledem na samotné létání, neboť právě Titan má ze všech těles Sluneční soustavy pro let asi nejvhodnější podmínky. Jak ale bude Dragonfly vypadat a k čemu se využije? 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Samsung PM1733 a PM1735: SSD, která "nikdy neumřou" Samsung PM1733 a PM1735: SSD, která "nikdy neumřou"
Samsung dnes představil nová podniková SSD řady PM1733 a PM1735, které mají obsahovat technologie, díky nimž by životnost SSD už neměla být problémem. Díky detekci chyb dokáží zachránit data a fungovat dále i se závadnými čipy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Gigabyte přidává dalších šest serverů s AMD EPYC Rome Gigabyte přidává dalších šest serverů s AMD EPYC Rome
Gigabyte se rozhodl vypustit na trh rovnou šest nových serverů, které jsou založeny na procesorech AMD EPYC generace Rome. Jde tak o další várku této firmy, díky níž se počet daných produktů zatím zastaví na 28. Jaké to jsou?
Včera, aktualita, Jan Vítek