www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Logitech a adaptér pro bezdrátové připojení repra

Logitech a adaptér pro bezdrátové připojení repra
, , aktualita
Logitech vysílá na trh nové zařízení, které dostalo prostý a výstižný název Bluetooth Audio Adapter. Určeno je k připojení reproduktorů právě s využitím rozhraní Bluetooth, což se může hodit nejen pro tablet či telefon.
K oblíbeným
reklama
Přes Bluetooth můžeme k reproduktorům připojit samozřejmě i stolní počítač nebo notebook, takže nový Bluetooth Audio Adapter můžeme využít pro stálé připojení reprosoustavy a nebudeme muset natahovat kabely. Ovšem je třeba myslet na to, že rozhraní Bluetooth nemá moc velký dosah. Dle specifikací má spojení fungovat na vzdálenost až 15 metrů, ale to pochopitelně jen v ideálních podmínkách, čili při přímé viditelnosti.

Logitech Bluetooth Audio Adapter je jednoduchý produkt v podobě malé černé krabičky, na jejíž vrchní straně je tlačítko s logem Bluetooth a na jedné straně pak jsou dva konektory RCA a jako alternativa tu je 3,5mm stereo konektor pro jack. Celkové rozměry této krabičky jsou 50 x 50 x 23 mm.

Využita je zde technologie Multipoint Bluetooth, díky níž můžeme bezdrátově připojit jedno nebo dvě zařízení. Spárování pak zajistí prostý stisk tlačítka a příště se už bude spojení navazovat automaticky. Logitech také slibuje kvalitní zvukový výstup, ale to nepodporuje žádnými specifikacemi. Na závěr pouze uvádí, že na zařízení je dvouletá omezená záruka.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
Nejnovější články
Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík
Při chlazení tekutým dusíkem se obecně na estetiku nehraje, ostatně jde vesměs o pokusy či snahy o překonání rekordů, takže důraz se klade především na funkčnost a většinou postačí kus vhodně tvarovaného kovu. Max Parisotto je ale jiného názoru.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu 16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu
AMD se v případě architektury Zen vydala cestou vícečipových procesorů, což od generace Ryzen 3000 poznali i uživatelé běžných desktopů. Dosud ale nebylo jasné, kolik přesně může AMD tímto přístupem ušetřit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl
Od největšího německého prodejce elektroniky Mindfactory máme další čísla prodejů procesorů AMD a Intel. Zatímco díky serverům, sestavám a notebookům celosvětově Intel i nadále drtí AMD, v prodejích kusových procesorů je tomu naopak.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C
Už loni v červenci jsme se dozvěděli o tom, že Raspberry Pi 4 má chybně implementovaný port USB C, což bohužel nebyl jediný problém tohoto zařízení. Nyní ale přichází nová revize, která už by měla mít napájecí USB v pořádku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem
AOC představuje dle svých slov vysoce výkonný monitor AG273QZ, který nabídne především rychlý panel s úhlopříčkou 27". A i když jde o TN, výrobce mluví o nové generaci s kvalitními barvami, jak naznačují i specifikace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek