reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Logitech a adaptér pro bezdrátové připojení repra

, , aktualita
Logitech a adaptér pro bezdrátové připojení repra
Logitech vysílá na trh nové zařízení, které dostalo prostý a výstižný název Bluetooth Audio Adapter. Určeno je k připojení reproduktorů právě s využitím rozhraní Bluetooth, což se může hodit nejen pro tablet či telefon.
Logitech a adaptér pro bezdrátové připojení repra
Přes Bluetooth můžeme k reproduktorům připojit samozřejmě i stolní počítač nebo notebook, takže nový Bluetooth Audio Adapter můžeme využít pro stálé připojení reprosoustavy a nebudeme muset natahovat kabely. Ovšem je třeba myslet na to, že rozhraní Bluetooth nemá moc velký dosah. Dle specifikací má spojení fungovat na vzdálenost až 15 metrů, ale to pochopitelně jen v ideálních podmínkách, čili při přímé viditelnosti.

Logitech Bluetooth Audio Adapter je jednoduchý produkt v podobě malé černé krabičky, na jejíž vrchní straně je tlačítko s logem Bluetooth a na jedné straně pak jsou dva konektory RCA a jako alternativa tu je 3,5mm stereo konektor pro jack. Celkové rozměry této krabičky jsou 50 x 50 x 23 mm.

Využita je zde technologie Multipoint Bluetooth, díky níž můžeme bezdrátově připojit jedno nebo dvě zařízení. Spárování pak zajistí prostý stisk tlačítka a příště se už bude spojení navazovat automaticky. Logitech také slibuje kvalitní zvukový výstup, ale to nepodporuje žádnými specifikacemi. Na závěr pouze uvádí, že na zařízení je dvouletá omezená záruka.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
reklama
reklama