www.svethardware.cz
>
>
>
>

Logitech C922 Pro: webkamera pro streamování

Logitech C922 Pro: webkamera pro streamování
, , aktualita
O samostatných webkamerách se moc často nepíše, ale čas od času se objeví výjimka. Logitech nedávno představil model C922 Pro, který je vytvořen speciálně pro streamování her přes Twitch či YouTube. Pro tyto účely je webkamera dokonce dodávána se stativem.
K oblíbeným
reklama
Logitech C922 Pro je vlastně vylepšenou verzí modelu C920, který se mezi hráči a vloggery stal poměrně populární. A není divu, přináší totiž řadu vychytávek, které usnadňují používání webkamery ke streamování. Pro výrobce se přitom jedná o poměrně významnou a stále se rozrůstající skupinu zákazníků. Vylepšená verze C922 Pro jde v tomto ohledu ještě dále. Základem je samozřejmě vysoká kvalita nahrávání, na výběr je z 1080p při 30 fps nebo 720p při 60 fps. Kromě toho se kamera chlubí automatickým ostřením, širokým úhlem záběru 78 stupňů a korekcí při nedostatečném osvětlení, přizpůsobí se přitom i blikajícím světlům v místnosti nebo více monitorům. Dvojice všesměrových mikrofonů zase zvládne potlačit okolní hluk.

Webkameru je navíc možné díky stativu s nastavitelnou výškou až 18,5 cm, který se nachází v základním balení, umístit přímo na stůl vedle monitoru. Díky podpoře komprese videa H.264 si uživatel vystačí s nižší rychlostí připojení k internetu. A nechybí ani řada dalších softwarových vychytávek. Technologie Personify si sama najde živý obraz člověka a umožní nahradit pozadí statickým obrázkem nebo třeba živými záběry ze hry. Vše by mělo navíc fungovat i bez zeleného klíčovacího pozadí. K dispozici je také program pro streamování XSplit s tříměsíční prémiovou licencí zdarma, která zajistí kompletní přístup k funkcím XSplit Broadcaster a XSplit Gamecaster.

Webkamera Logitech C922 Pro je už k dostání na oficiálních stránkách výrobce za cenu 2 749 Kč včetně DPH a nákladů na dopravu.

Zdroj: Blog.logitech.com
reklama
Nejnovější články
V Indonésii postaví obří plovoucí solární elektrárnu o rozloze 16 km2 V Indonésii postaví obří plovoucí solární elektrárnu o rozloze 16 km2
Singapurská společnost Sunseap Group chce v Indonésii na ostrově Batam postavit obrovskou solární elektrárnu, která bude plovoucí. Zemi by tak tento projekt měl pomoci v přechodu na obnovitelné zdroje energie.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Záhadná kometa konečně ukázala své koma Záhadná kometa konečně ukázala své koma
Nedávno zaujal astronomy záhadný objekt blížící se směrem do středu Sluneční soustavy, i když s úctyhodným odstupem, který byl později vyhodnocen jako velká kometa, a to možná taková, která tu ještě nikdy nebyla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu
Společnost Arm ukázala procesor PlasticArm, který byl vyvinut v úzké spolupráci s PragmatIC, jež byla navázána už někdy před osmi lety. Máme tu tak fyzicky flexibilní 32bitové CPU Arm, které se může hodit pro celou řadu věcí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU
Společnost SiFive dala minulý rok vývojářům k dispozici desky HiFive Unmatchd RISC-V s procesorem či SoC U7. Právě na jedné z nich byl nyní zprovozněn Radeon RX 6700 XT pod systémem Linux. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky
Seagate právě pracuje na nových pevných discích s vysokou kapacitou 20 TB, které budou určeny pro běžné spotřebitele a ne servery, NAS a podobně. Kdy přijdou a jaké technologie nám vůbec nabídnou?
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů