www.svethardware.cz
>
>
>

Logitech G Prodigy: moderní herní periferie

Logitech G Prodigy: moderní herní periferie
, , aktualita
Herní divize Logitech G představuje novou řadu periferií Prodigy, která zatím čítá jednu klávesnici, dvě myši a také jeden audio headset. Jde tak o kompletní a univerzální výbavu pro hráče PC her, která slibuje výkon, komfort a moderní design.
K oblíbeným
reklama
Novou řadu Logitech G Prodigy tvoří herní myš G403 Prodigy Gaming Mouse, bezdrátová herní myš G403 Prodigy Wireless Gaming Mouse, herní klávesnice G213 Prodigy RGB Gaming Keyboard a náhlavní sada G231 Prodigy Headset.

Herní myši Logitech G403 Prodigy tak přichází ve dvou provedeních, která se ale na pohled liší pouze v tom, že jedno z nich má kabel a druhé ne. To jednoduše proto, že jde o kabelovou a bezdrátovou verzi též myši, která je určena pro pravou ruku. Vybavena je pogumovaným tělem na pravé a levé straně a také 10gramovým závažím, které lze vyjmout. Obě myši jsou vybaveny již známým optickým senzorem PMW3366, který dosahuje rozlišení až 12.000 dpi, mají běžný počet tlačítek (hlavní, kolečko, dvě na straně) a nastavit si ji budeme moci pomocí obvyklého LGS (Logitech Gaming Software). V něm můžeme změnit nastavení tlačítek, podsvícení loga a kolečka, rozlišení, atd. Bezdrátová verze využívá stejné rozhraní jako třeba model Logitech G900 Chaos Spectrum, čili rádiové v pásmu 2,4 GHz, které nabízí dotazovací frekvenci 1000 Hz, čili stejnou jako v případě USB.

Herní klávesnice Logitech G213 Prodigy RGB má štíhlé tělo, které je odolné vůči polití a jeho nedílnou součástí je opěrka pro zápěstí a nožky pro nastavení zdvihu. A jak už název uvádí, je tu také RGB podsvícení, které má celkově pět zón upravitelných dle vlastních potřeb. I zde využijeme software LGS a dále také speciální tlačítka pro multimédia a nastavení zvuku. O mechanických klávesách se Logitech nezmiňuje, takže můžeme předpokládat, že jde o hybridní membránovou klávesnici.

Nakonec tu je náhlavní sada Logitech G231 Prodigy Gaming Headset, k němuž nám výrobce neprozradil v podstatě žádné technické údaje, ale ze stránek zjistíme, že jde o 40mm reproduktory s frekvenční odezvou 20 Hz až 20 kHz, impedancí 32 Ohmů a citlivostí 90 dB SPL/mW. Jde o klasická analogová sluchátka s běžným 3,5mm jackem, která mají na kabelu ovladač pro nastavení hlasitosti a odpojení mikrofonu. Vedle toho Logitech také prozradil, že náušníky budeme moci snadno sejmout a také vyprat.

Všechny tyto periferie mají být u nás k dispozici od konce září, a to myši za doporučených 1890 a 3290 Kč (kabelová a bezdrátová), klávesnice za 2190 Kč a headset za 1590 Kč.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
Nejnovější články
Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem
Na Internetu se začínají objevovat zprávy o připravovaných grafických čipech Nvidie pro mobilní zařízení, GeForce MX330 a MX350. Tyto čipy by měly být stále ještě postaveny na architektuře Pascal.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů
I když streamovací služba Amazon Music není tak známá jako např. Spotify nebo Apple Music, je docela dobře možné, že se v tomto roce stane dvojkou a předběhne službu od Applu. Dosáhla už totiž na 55 milionů platících předplatitelů.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50 ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50
Zaměstnanci nizozemské společnosti ASML se nemusí obávat, že by v nejbližších letech neměli co na práci. O EUV skenery je zájem a ten se bude jen zvyšovat, jak se rozroste i výroba pomocí EUV litografie. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon
Společnost AMD vypustila do světa ovladače Radeon Adrenalin 20.1.1, které opravují čtyři závažné bezpečnostní chyby, ale o tom se v changelogu nedozvíme. Jedná se však o chyby v knihovně samotných ovladačů. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, starší tituly můžeme hrát zdarma Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, starší tituly můžeme hrát zdarma
Vývojáři VR titulu Half-Life: Alyx se rozhodli, že se nechají zpovídat na Redditu v rámci AMA (Ask Me Anything), takže můžeme očekávat, že se z odpovědí dozvíme řadu novinek. A vedle toho si můžeme předchozí díly zahrát zdarma. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře