www.svethardware.cz
>
>
>

Logitech G Prodigy: moderní herní periferie

Logitech G Prodigy: moderní herní periferie
, , aktualita
Herní divize Logitech G představuje novou řadu periferií Prodigy, která zatím čítá jednu klávesnici, dvě myši a také jeden audio headset. Jde tak o kompletní a univerzální výbavu pro hráče PC her, která slibuje výkon, komfort a moderní design.
K oblíbeným
reklama
Novou řadu Logitech G Prodigy tvoří herní myš G403 Prodigy Gaming Mouse, bezdrátová herní myš G403 Prodigy Wireless Gaming Mouse, herní klávesnice G213 Prodigy RGB Gaming Keyboard a náhlavní sada G231 Prodigy Headset.

Herní myši Logitech G403 Prodigy tak přichází ve dvou provedeních, která se ale na pohled liší pouze v tom, že jedno z nich má kabel a druhé ne. To jednoduše proto, že jde o kabelovou a bezdrátovou verzi též myši, která je určena pro pravou ruku. Vybavena je pogumovaným tělem na pravé a levé straně a také 10gramovým závažím, které lze vyjmout. Obě myši jsou vybaveny již známým optickým senzorem PMW3366, který dosahuje rozlišení až 12.000 dpi, mají běžný počet tlačítek (hlavní, kolečko, dvě na straně) a nastavit si ji budeme moci pomocí obvyklého LGS (Logitech Gaming Software). V něm můžeme změnit nastavení tlačítek, podsvícení loga a kolečka, rozlišení, atd. Bezdrátová verze využívá stejné rozhraní jako třeba model Logitech G900 Chaos Spectrum, čili rádiové v pásmu 2,4 GHz, které nabízí dotazovací frekvenci 1000 Hz, čili stejnou jako v případě USB.

Herní klávesnice Logitech G213 Prodigy RGB má štíhlé tělo, které je odolné vůči polití a jeho nedílnou součástí je opěrka pro zápěstí a nožky pro nastavení zdvihu. A jak už název uvádí, je tu také RGB podsvícení, které má celkově pět zón upravitelných dle vlastních potřeb. I zde využijeme software LGS a dále také speciální tlačítka pro multimédia a nastavení zvuku. O mechanických klávesách se Logitech nezmiňuje, takže můžeme předpokládat, že jde o hybridní membránovou klávesnici.

Nakonec tu je náhlavní sada Logitech G231 Prodigy Gaming Headset, k němuž nám výrobce neprozradil v podstatě žádné technické údaje, ale ze stránek zjistíme, že jde o 40mm reproduktory s frekvenční odezvou 20 Hz až 20 kHz, impedancí 32 Ohmů a citlivostí 90 dB SPL/mW. Jde o klasická analogová sluchátka s běžným 3,5mm jackem, která mají na kabelu ovladač pro nastavení hlasitosti a odpojení mikrofonu. Vedle toho Logitech také prozradil, že náušníky budeme moci snadno sejmout a také vyprat.

Všechny tyto periferie mají být u nás k dispozici od konce září, a to myši za doporučených 1890 a 3290 Kč (kabelová a bezdrátová), klávesnice za 2190 Kč a headset za 1590 Kč.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
Nejnovější články
Microsoft chce oživit Age of Mythology Microsoft chce oživit Age of Mythology
Microsoft si pro nás chystá oživení Age of Mythology, dosud ojedinělého titulu, který svým způsobem patří do série Age of Empires. A jak je z názvu celkem zřejmé, jde o strategii, která těží z mytologie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Včera, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře