www.svethardware.cz
>
>
>

Logitech G Prodigy: moderní herní periferie

Logitech G Prodigy: moderní herní periferie
, , aktualita
Herní divize Logitech G představuje novou řadu periferií Prodigy, která zatím čítá jednu klávesnici, dvě myši a také jeden audio headset. Jde tak o kompletní a univerzální výbavu pro hráče PC her, která slibuje výkon, komfort a moderní design.
K oblíbeným
reklama
Novou řadu Logitech G Prodigy tvoří herní myš G403 Prodigy Gaming Mouse, bezdrátová herní myš G403 Prodigy Wireless Gaming Mouse, herní klávesnice G213 Prodigy RGB Gaming Keyboard a náhlavní sada G231 Prodigy Headset.

Herní myši Logitech G403 Prodigy tak přichází ve dvou provedeních, která se ale na pohled liší pouze v tom, že jedno z nich má kabel a druhé ne. To jednoduše proto, že jde o kabelovou a bezdrátovou verzi též myši, která je určena pro pravou ruku. Vybavena je pogumovaným tělem na pravé a levé straně a také 10gramovým závažím, které lze vyjmout. Obě myši jsou vybaveny již známým optickým senzorem PMW3366, který dosahuje rozlišení až 12.000 dpi, mají běžný počet tlačítek (hlavní, kolečko, dvě na straně) a nastavit si ji budeme moci pomocí obvyklého LGS (Logitech Gaming Software). V něm můžeme změnit nastavení tlačítek, podsvícení loga a kolečka, rozlišení, atd. Bezdrátová verze využívá stejné rozhraní jako třeba model Logitech G900 Chaos Spectrum, čili rádiové v pásmu 2,4 GHz, které nabízí dotazovací frekvenci 1000 Hz, čili stejnou jako v případě USB.

Herní klávesnice Logitech G213 Prodigy RGB má štíhlé tělo, které je odolné vůči polití a jeho nedílnou součástí je opěrka pro zápěstí a nožky pro nastavení zdvihu. A jak už název uvádí, je tu také RGB podsvícení, které má celkově pět zón upravitelných dle vlastních potřeb. I zde využijeme software LGS a dále také speciální tlačítka pro multimédia a nastavení zvuku. O mechanických klávesách se Logitech nezmiňuje, takže můžeme předpokládat, že jde o hybridní membránovou klávesnici.

Nakonec tu je náhlavní sada Logitech G231 Prodigy Gaming Headset, k němuž nám výrobce neprozradil v podstatě žádné technické údaje, ale ze stránek zjistíme, že jde o 40mm reproduktory s frekvenční odezvou 20 Hz až 20 kHz, impedancí 32 Ohmů a citlivostí 90 dB SPL/mW. Jde o klasická analogová sluchátka s běžným 3,5mm jackem, která mají na kabelu ovladač pro nastavení hlasitosti a odpojení mikrofonu. Vedle toho Logitech také prozradil, že náušníky budeme moci snadno sejmout a také vyprat.

Všechny tyto periferie mají být u nás k dispozici od konce září, a to myši za doporučených 1890 a 3290 Kč (kabelová a bezdrátová), klávesnice za 2190 Kč a headset za 1590 Kč.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
Nejnovější články
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57 Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57
Indie už rozjela svou National Supercomputing Mission, velkolepý plán, jak v zemi zprovoznit celkem šedesát superpočítačů s různými účely a s využitím pokud možno vlastních technologií. První tři už byly zprovozněny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Gigabyte vyzradil chystané sady Intel Z490, H470, B460 a H410 Gigabyte vyzradil chystané sady Intel Z490, H470, B460 a H410
V příštím roce očekáváme 14nm procesory Intel Comet Lake-S, čili desktopové Core 10. generace, které pochopitelně přijdou na trh s novými čipovými sadami. Společnost Gigabyte nyní vyzradila, jaké to budou. 
Včera, aktualita, Jan Vítek13 komentářů
Jezera na Titanu mohla být vytvořena podzemními explozemi Jezera na Titanu mohla být vytvořena podzemními explozemi
Spíše než postupnou erozí prý mohla být jezera na měsíci Titan vytvořena podstatně rychleji pomocí podzemních explozí. Mluví o tom nová studie, která si všímá toho, jak vznikají krasové jevy a co v tomto ohledu je a není možné.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let
Lety s drony jsou v mnoha zemích čím dál více kontrolovány a je potřeba si dát velký pozor, kde si člověk může co dovolit. Nevyplatilo se to jednomu australskému páru, kterému za létání dronem v Íránu hrozí 10 let vězení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala