reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Logitech představuje novou webovou kameru i speciální software

, , aktualita
Logitech představuje novou webovou kameru i speciální software
Logitech jako přední světový výrobce webových kamer představuje nový model QuickCam Fusion. Oproti kamerám předchozí generace přináší mnohem lepší kvalitu obrazu i zvuku díky senzoru se skutečným rozlišením 1,3 megapixel a zobrazovacím úhlem...
Logitech představuje novou webovou kameru i speciální software
Logitech jako přední světový výrobce webových kamer představuje nový model QuickCam Fusion. Oproti kamerám předchozí generace přináší mnohem lepší kvalitu obrazu i zvuku díky senzoru se skutečným rozlišením 1,3 megapixel a zobrazovacím úhlem 78°, technologiím Logitech RightLight a Logitech RightSound.


Kamera byla rovněž představena s novým software Logitech Video Effects. Ten umožňuje užít si při komunikaci zase o něco více zábavy. Software dokáže rozeznat charakteristické rysy tváře (až 22 bodů) a přizpůsobit je kresleným 3D postavičkám, které se tváří přesně tak jak vy. V nabídce je mimozemšťan, žralok, nákladní auto a další. Případně máte k dispozici doplňky na obličej, brýle nebo třeba královskou korunu. Další avatáři, jak se postavičky jmenují, budou k dispozici zdarma ke stažení na stránkách Logitechu.
Technologie RightLight se stará o co nejvěrnější barvy a optimalizaci obrazu při horších světelných podmínkách. RightSound pak má na starosti například eliminaci ozvěny danou zpožděním mezi reproduktory a mikrofonem. Doporučená cena webové kamery je 3090Kč s DPH.

Zdroj: www.logitech.com
reklama
reklama
reklama