reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Logitech si připravil sedm doplňků pro nový iPad

4.4.2012, Jan Vítek, aktualita
Logitech si připravil sedm doplňků pro nový iPad
Společnost Logitech obohatila svou nabídku o sedm kousků příslušenství určeného především pro majitele tabletů Apple iPad třetí generace (ale i pro starší modely). Dostaneme klávesnici, kryt, stojan s reproduktorem nebo i herní ovladač Klávesnice...
Společnost Logitech obohatila svou nabídku o sedm kousků příslušenství určeného především pro majitele tabletů Apple iPad třetí generace (ale i pro starší modely). Dostaneme klávesnici, kryt, stojan s reproduktorem nebo i herní ovladač

Klávesnice a kryt Logitech Keyboard Case má na svědomí také firma ZAGG, s níž Logitech spolupracuje. Produkt je určen pro 2. a 3. iPad, vyroben je z hliníku a kryje displej i boky. Klávesnice má rozhraní Bluetooth a je vybavena drážkou, do níž lze iPad zasunout nastojato i naležato.

Klávesnice Logitech Tablet Keyboard for iPad je určena především pro cestovatele a slibuje rychlé sestavení a pohodlné používání. Také ona využívá rozhraní Bluetooth, které jí umožní spojení na vzdálenost až 10 metrů.

Pak tu je náhlavní sada Logitech Wireless Bluetooth Headset také s Bluetooth a reproduktory dotvořenými pomocí laseru, které mají dle představ výrobce nabídnout bohatý stero zvuk s minimálním zkreslením a také tu je mikrofon s funkcí pro potlačení šumu. Dobíjecí akumulátor vydrží až šest hodin provozu.

Reproduktor Logitech Tablet Speaker lze přichytit ze zadní strany a zvuk k němu přivedeme pomocí kabelu s 3,5mm stereo jackem. Baterie tohoto zařízení vydrží až osm hodin a dá se dobíjet pomocí USB.

Ovladač Logitech Joystick for iPad má k dispozici páčku pro ovládání palcem a k tabletu se přichytí pomocí přísavek. Jedná se tak v podstatě jen o nástavec, jenž zlepší interakci s dotykovou obrazovkou tak, aby připomínala digitální joystick.

Stojan s reproduktory Logitech Speaker Stand for iPad slibuje bohatý stereo zvuk, snadné nastavení polohy tabletu do vertikální a horizontální polohy a posloužit může také k dobíjení iPadu i ve vypnutém stavu.

A nakonec to je další stojan Logitech AV Stand for iPad určený především pro sledování videí. Umožní k sobě připojit kompozitní kabel a vyvést signál třeba na velký televizor. Sám o sobě pak dokáže zajistit stereo zvuk a funkci dokovací stanice pro nabíjení tabletu.

Co se týče cen a dostupnosti, pak všechny novinky mají být u ná s již dostupné za následující ceny: Logitech Keyboard Case za 2499 Kč, Tablet Keyboard for iPad za 1499 Kč, Wireless Bluetooth Headset za 1499 Kč, Tablet Speaker za 999 Kč, Joystick for iPad za 399 Kč, Speaker Stand for iPad za 1299 Kč a AV Stand for iPad za 1999 Kč.

Zdroj: TZ Logitech
reklama