Logitech si připravil sedm doplňků pro nový iPad

Logitech si připravil sedm doplňků pro nový iPad
, , aktualita
Společnost Logitech obohatila svou nabídku o sedm kousků příslušenství určeného především pro majitele tabletů Apple iPad třetí generace (ale i pro starší modely). Dostaneme klávesnici, kryt, stojan s reproduktorem nebo i herní ovladač Klávesnice...
K oblíbeným
reklama
Společnost Logitech obohatila svou nabídku o sedm kousků příslušenství určeného především pro majitele tabletů Apple iPad třetí generace (ale i pro starší modely). Dostaneme klávesnici, kryt, stojan s reproduktorem nebo i herní ovladač

Klávesnice a kryt Logitech Keyboard Case má na svědomí také firma ZAGG, s níž Logitech spolupracuje. Produkt je určen pro 2. a 3. iPad, vyroben je z hliníku a kryje displej i boky. Klávesnice má rozhraní Bluetooth a je vybavena drážkou, do níž lze iPad zasunout nastojato i naležato.

Klávesnice Logitech Tablet Keyboard for iPad je určena především pro cestovatele a slibuje rychlé sestavení a pohodlné používání. Také ona využívá rozhraní Bluetooth, které jí umožní spojení na vzdálenost až 10 metrů.

Pak tu je náhlavní sada Logitech Wireless Bluetooth Headset také s Bluetooth a reproduktory dotvořenými pomocí laseru, které mají dle představ výrobce nabídnout bohatý stero zvuk s minimálním zkreslením a také tu je mikrofon s funkcí pro potlačení šumu. Dobíjecí akumulátor vydrží až šest hodin provozu.

Reproduktor Logitech Tablet Speaker lze přichytit ze zadní strany a zvuk k němu přivedeme pomocí kabelu s 3,5mm stereo jackem. Baterie tohoto zařízení vydrží až osm hodin a dá se dobíjet pomocí USB.

Ovladač Logitech Joystick for iPad má k dispozici páčku pro ovládání palcem a k tabletu se přichytí pomocí přísavek. Jedná se tak v podstatě jen o nástavec, jenž zlepší interakci s dotykovou obrazovkou tak, aby připomínala digitální joystick.

Stojan s reproduktory Logitech Speaker Stand for iPad slibuje bohatý stereo zvuk, snadné nastavení polohy tabletu do vertikální a horizontální polohy a posloužit může také k dobíjení iPadu i ve vypnutém stavu.

A nakonec to je další stojan Logitech AV Stand for iPad určený především pro sledování videí. Umožní k sobě připojit kompozitní kabel a vyvést signál třeba na velký televizor. Sám o sobě pak dokáže zajistit stereo zvuk a funkci dokovací stanice pro nabíjení tabletu.

Co se týče cen a dostupnosti, pak všechny novinky mají být u ná s již dostupné za následující ceny: Logitech Keyboard Case za 2499 Kč, Tablet Keyboard for iPad za 1499 Kč, Wireless Bluetooth Headset za 1499 Kč, Tablet Speaker za 999 Kč, Joystick for iPad za 399 Kč, Speaker Stand for iPad za 1299 Kč a AV Stand for iPad za 1999 Kč.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
Nejnovější články
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Včera, aktualita, Jan Vítek