reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Logitech uvádí bezdrátová sluchátka FreePulse Wireless

3.10.2006, Milan Šurkala, aktualita
Logitech uvádí bezdrátová sluchátka FreePulse Wireless
Máte-li iPod nebo nějaký jiný MP3 přehrávač a kabely k sluchátkům vám příliš nevoní, pak můžete využít nabídky společnosti Logitech, která uvedla na trh nová bezdrátová sluchátka FreePulse Wireless. Ta váží pouze 60 gramů, jsou pružnější...
Máte-li iPod nebo nějaký jiný MP3 přehrávač a kabely k sluchátkům vám příliš nevoní, pak můžete využít nabídky společnosti Logitech, která uvedla na trh nová bezdrátová sluchátka FreePulse Wireless. Ta váží pouze 60 gramů, jsou pružnější a odolnější než produkty předchozí generace, zejména díky týlnímu  pásku z ocelové pružiny s vysokým obsahem uhlíku.Hudební výkon byl zdvojnásoben, majitelé si budou moci také vychutnat mohutnější basy. Díky bezdrátové technologii Bluetooth 2.0 Enhanced Data Rate stačí zastrčit adaptér s koncovkou jack o průměru 3,5mm (ta je polohovatelná) do MP3 přehrávače a můžete si vychutnávat hudbu bez nutnosti kabelů.

Díky technologii Logitech Music Anywhere je nastavení a používání sluchátek velmi snadné. Adaptér i sluchátka jsou spárovány, takže pokud jsou nabité a zapnuté, automaticky se spojí. Dosah činí až 10 metrů. Baterie by měla vydržet na přehrání asi šesti hodin hudby, pak je nutno je znovu nabít.

Adaptér nabízí kromě jacku i klasický konektor, sluchátka je tedy možno používat i s klasickým PC. Doporučená cena však není nikterak nízká, 2990Kč s DPH.

Zdroj: www.logitech.com
Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama