reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Logitech uvádí bezdrátová sluchátka FreePulse Wireless

, , aktualita
Logitech uvádí bezdrátová sluchátka FreePulse Wireless
Máte-li iPod nebo nějaký jiný MP3 přehrávač a kabely k sluchátkům vám příliš nevoní, pak můžete využít nabídky společnosti Logitech, která uvedla na trh nová bezdrátová sluchátka FreePulse Wireless. Ta váží pouze 60 gramů, jsou pružnější...
Logitech uvádí bezdrátová sluchátka FreePulse Wireless
Máte-li iPod nebo nějaký jiný MP3 přehrávač a kabely k sluchátkům vám příliš nevoní, pak můžete využít nabídky společnosti Logitech, která uvedla na trh nová bezdrátová sluchátka FreePulse Wireless. Ta váží pouze 60 gramů, jsou pružnější a odolnější než produkty předchozí generace, zejména díky týlnímu  pásku z ocelové pružiny s vysokým obsahem uhlíku.Hudební výkon byl zdvojnásoben, majitelé si budou moci také vychutnat mohutnější basy. Díky bezdrátové technologii Bluetooth 2.0 Enhanced Data Rate stačí zastrčit adaptér s koncovkou jack o průměru 3,5mm (ta je polohovatelná) do MP3 přehrávače a můžete si vychutnávat hudbu bez nutnosti kabelů.

Díky technologii Logitech Music Anywhere je nastavení a používání sluchátek velmi snadné. Adaptér i sluchátka jsou spárovány, takže pokud jsou nabité a zapnuté, automaticky se spojí. Dosah činí až 10 metrů. Baterie by měla vydržet na přehrání asi šesti hodin hudby, pak je nutno je znovu nabít.

Adaptér nabízí kromě jacku i klasický konektor, sluchátka je tedy možno používat i s klasickým PC. Doporučená cena však není nikterak nízká, 2990Kč s DPH.

Zdroj: www.logitech.com
reklama
reklama
reklama