Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Logitech uvádí dobíjecí klávesnici se štíhlým designem

6.10.2006, Jan Vítek, aktualita
Logitech uvádí dobíjecí klávesnici se štíhlým designem
Logitech diNovo Edge patřící mezi výrobky s označením Advanced Peripherals (Vyspělé periférie) se chlubí vedle možnosti dobíjení a štíhlého designu (19 mm) i integrovaným TouchDiscem a dynamickým podsvícením. Klávesnice vychází ze vzhledu...
Logitech diNovo Edge patřící mezi výrobky s označením Advanced Peripherals (Vyspělé periférie) se chlubí vedle možnosti dobíjení a štíhlého designu (19 mm) i integrovaným TouchDiscem a dynamickým podsvícením. Klávesnice vychází ze vzhledu staršího výrobku diNovo Media Desktop. Vyrobena je z jednoho kusu poloprůsvitného materiálu Plexiglas, z něhož byla vyříznuta laserem a následně vsazena do rámu z broušeného hliníku.

Dynamické podsvícení se uplatní u ikonek klávesnice, jež jsou bez něj neviditelné. Klávesnice tak získává minimalistický design, což je spojeno i s absencí numerického bloku kláves. Klávesnice dále obsahuje integrovaný panel TouchDisc pro navigaci a rolování a vybavena je rovněž technologií Bluetooth. Samotné klávesy jsou uchycené systémem PerfectStroke s nůžkovým mechanismem, jenž rozkládá sílu úhozu rovnoměrně po celém povrchu klávesy, a to by jim mělo zajistit vláčnost a stabilitu při každém úhozu. To ale uvidíme až z praxe. Funkce klávesnice samozřejmě odpovídají požadavkům systému Windows Vista.


Doporučená cena v ČR se bude v době uvedení - počátkem listopadu tohoto roku - bude pohybovat na 5 990 Kč s DPH.

Zdroj: Logitech