reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Logitech uvádí klávesnici se solárními články i pro Mac

, , aktualita
Logitech uvádí klávesnici se solárními články i pro Mac
Společnost Logitech již dříve uvedla klávesnici Wireless Solar Keyboard K750 určenou pro PC, kterou jsme si mohli vyzkoušet v recenzi. Nyní uvádí podobný model s označením Wireless Solar Keyboard K750 for Mac, který má velmi podobné zpracování,...
Logitech uvádí klávesnici se solárními články i pro Mac
Společnost Logitech již dříve uvedla klávesnici Wireless Solar Keyboard K750 určenou pro PC, kterou jsme si mohli vyzkoušet v recenzi. Nyní uvádí podobný model s označením Wireless Solar Keyboard K750 for Mac, který má velmi podobné zpracování, které je akorát laděné do jiných barev.K dispozici bude totiž rovnou v pěti barevných provedeních, z nichž čtyři jsou vyhrazeny pro verzi určenou počítačům Mac, a mají tedy dle toho i vhodné rozmístění kláves. V tiskové zprávě však nebylo upřesněno, jaké konkrétní barvy to jsou. Na stránkách výrobce si prý ale můžeme zjistit, jaké barevné variace jsou dostupné na našem trhu. Na českých však jako obvykle není nic, to až na oficiálních amerických se dozvíme, že jde o čistě stříbrnou, růžovou, modrou a zelenou. Tyto barvy jsou ale pouze nad klávesami jako rám kolem solárních článků.

Pro její napájení má postačit světlo v místnosti, což jsme si ostatně ověřili v recenzi, o spojení se postará transmitter Unifying pracující ve 2,4GHz pásmu. Dostupnost by měla být okamžitá za nemalou částku 2000 Kč.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
reklama
reklama