reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Logitech Wireless Mouse M560 slibuje především pohodlí

, , aktualita
Logitech Wireless Mouse M560 slibuje především pohodlí
Logitech si připravil nové bezdrátové kancelářské myši Wireless Mouse M560, které jsou tak určeny pro běžnou práci na PC a mají nabídnout především pohodlí. To bude dané jednak jejich tvarem, použitými materiály, ale také bezdrátovým rozhraním,...
Logitech Wireless Mouse M560 slibuje především pohodlí
Logitech si připravil nové bezdrátové kancelářské myši Wireless Mouse M560, které jsou tak určeny pro běžnou práci na PC a mají nabídnout především pohodlí. To bude dané jednak jejich tvarem, použitými materiály, ale také bezdrátovým rozhraním, které využívá klasický rádiový transmitter Logitech Unifying.

Tvar této myši je souměrný, takže to vypadá, že by mohla být vhodná stejně dobře pro leváky jako pro praváky. To by byla pravda, ovšem nebýt dvou postranních tlačítek pro palec, která se budou levou rukou ovládat jen velmi těžko. Vedle nich tu máme také vrchní tlačítko pro Windows 8, jež nám zpřístupní funkce App Switch a Charms Bar.

Co se týče kolečko, pak to můžeme využívat ve dvou režimech. První je klasický s krokováním, zatímco v druhém se volně otáčí, aby bylo možné rychle projíždět dlouhými dokumenty. Rozměry této myši jsou 112 x 68 x 39 mm, hmotnost i s baterií 104 gramy a záruka je tříletá.

Doporučená cena byla stanovena na 1039 Kč, přičemž ta reálná naštěstí začíná podstatně níže, na což se můžete podívat zde dole.

Zdroj: TZ Logitech

Logitech Wireless Mouse M560
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
reklama
reklama