reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MAJESTY COOLER

21.4.2000, PR článek , zpráva
MAJESTY COOLER
NOVÝ STANDARD V OBLASTI CHLAZENÍ PC
M1AB_smallDokonalé chlazení počítačů. Často diskutované téma na všech renomovaných serverech a i v tištěných časopisech zabírá poměrně slušné místo. Inu do počítačové skříně už většina z nás nacpe vše co se dá a pokud to jde tak ještě víc. Většina z nás se snaží z procesoru či grafické karty vytáhnout nějaký ten nezaplacený výkon navíc. To vše se projevuje výrazně na teplotní situaci v našem počítači. Dnes se toto téma týká prakticky každého z nás.

Společnost TN TRADE spol.s r.o. zastupující tajwanskou společnost TITAN COMPUTER, jednoho z největších světových výrobců v oblasti chlazení PC, zná už asi každý. Již přes 3 roky se profiluje jako nejen tuzemská jednička v oblasti dodávek značkových chladičů nejen na procesory, kde vyniká nejen kvalitou dodávaných produktů, ale zejména sortimentem a rychlostí dodávek, ale i jako dodavatele široké nabídky přídavných chladičů pro pevné disky, systémových chladičů, chladičů grafických karet, ale i celé řady specialit jako jsou peltiérovy chladiče či systémy pro vodní chlazení a nebo až neuvěřitelná nabídka samostatných větráčků nejen do zdrojů..

A nyní uvádí na trh další novinky a to Majesty Cooler. Již nyní si můžete zakoupit některé modely těchto skvělých a nesmírně výkonných počítačových chladičů a celá řada Majesty Cooler, kterou TITAN COMPUTER vyrábí, bude k dispozici pravděpodobně v měsíci červnu.

M2AB_small
M3AB_small
M4AB_small


Produkty společnosti TITAN COMPUTER jsou dostupné prostřednictvím společnosti TN TRADE spol.s r.o., jak v České, tak i Slovenské republice a dnes jejich nabídku najdete u každého renomovaného prodejce výpočetní techniky.

Pokud Vás nabídka těchto chladičů či jiných produktů zaujala, doporučujeme k návštěvě http://www.chladice.cz, což je web specializovaný na produkty týkající se chlazení a tam najdete všechny potřebné informace.


Placená reklama
reklama