reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Malá a rychlá RICOH Aficio 150

15.3.2000, Petr Klabazňa, zpráva
Malá a rychlá RICOH Aficio 150
Multifunkční digitální zařízení pro malé a střední kanceláře.
Společnost RICOH uvádí na náš trh nové multifunkční digitální zařízení pro malé a střední kanceláře – RICOH Aficio 150. Pod tímto označením se skrývá kompaktní kopírka s možností rychlé síťové tiskárny. Obě zařízení pracují s rychlostí 15 stránek za minutu a jsou jednoduše začlenitelné do většiny počítačových sítí.
Af150


Aficio 150 produkuje černobílé kopie s rozlišením 600 dpi a 256 odstíny šedi, což spolu s jemným tonerem dává uživateli záruku kvalitní dokumentace. Co nejvěrnější reprodukci originálu zajišťují tři módy – textový, text/foto a foto mód. Díky digitálnímu principu je každá předloha snímána pouze jednou. Snižuje se tak riziko poškození originálu oproti modelům, které musí předlohu neustále znovu nechat projíždět podavačem.

Funkce Auto Image Rotation (automatické otočení předlohy) eliminuje chybné kopie, protože sejmutá předloha je vždy otočena tak, aby odpovídala uložení papíru v zásobníku. K dispozici je volitelný pevný disk, který umožní tisk několika sad dokumentů již někdy v minulosti nasnímaných. Zmenšování a zvětšování (zoom) může nabývat hodnot od 50% do 200% po jednoprocentních krocích a je předdefinováno šest hodnot pro zmenšování a zvětšování.

Celková kapacita zásobníku papíru činí 250 listů plus 100 listů bočního zásobníku. Jako přídavné zařízení lze pořídit automatický podavač pro padesát listů.

Nový model svou konstrukcí vyhovuje standardu pro úsporu elektrické energie EnergyStar. Zákazníkům je k dispozici od března u firmy Impromat i u všech jejích poboček. Další informace o produktech lze nalézt na adrese www.ricoh.cz.

Tisková zpráva
reklama
reklama