MetalCompass promění Váš smartphone v pistoli

MetalCompass promění Váš smartphone v pistoli
, , aktualita
Nebojte, nejedná se o skutečnou zbraň ani nepůjde o předělání mobilu ve skutečnou zbraň. Novinka však může potěšit znalce Duck Hunt, hry z éry 8 bitů, ke které patřila speciální pistole NES Zapper. K tomu je možné přičíst rozvoj her typu...
reklama
Nebojte, nejedná se o skutečnou zbraň ani nepůjde o předělání mobilu ve skutečnou zbraň. Novinka však může potěšit znalce Duck Hunt, hry z éry 8 bitů, ke které patřila speciální pistole NES Zapper. K tomu je možné přičíst rozvoj her typu paintball, airsoft nebo laser tag. Pistole od MetalCompass tedy není ničím jiným, než další konkurencí drahých „kuličkovek“ (kde cena „zbraně“ nezřídka přesahuje cenu smrtonosného originálu). Modely Xappr a Micro-Xappr jsou k vidění na mezinárodním veletrhu hraček v německém Norimberku (konaném od 1. do 6. února).Obě pistole umožňují hraní nového typu střílecích her, které využívají prostředí tzv. rozšířené reality. Seznam podporovaných her už nyní přesáhl první desítku a hráč tak může čelit hordám nemrtvých, mimozemským lodím či dalším klišé. Mnohem zajímavějším však bude aspekt hry ve více lidech. Prodej ještě nebyl zahájen a už nyní je jistá podpora her pro iOS a Android. V předprodeji zatím chybí hry pro Windows, ale i to se má změnit.

Samotný prodej Xappr bude sice zahájen až v červnu, ale není problém přístroj objednat v předprodeji za 30 $ bez dopravy (ta jenom v USA vyjde na 15 $). Během jara by navíc měla vyjít oficiální hra od MetalCompass. Tato hra – ATK, bude první FPS hra v živém světě určená pro platformu smartphone. V jejím arzenálu nebudou chybět pistole, pušky, granátomety ani těžší kalibr, jako pulzní puška. Hráči se do sebe budou moci pustit ve třech různých typech hry: Death-match (každý za sebe, zřejmě neomezený počet životů), Last Man Standing (poslední vyhrává, vybíjená) a Team Mode (týmový režim, klasika).

Zdroj: HiTechReview
reklama
Nejnovější články
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti
Ceny grafických karet Radeon RX Vega 56 začaly v evropských obchodech klesat, za čímž mají stát AIB partneři firmy AMD a očekávaný nástup grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Tu očekáváme už dnes.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře