www.svethardware.cz
>
>
>

Mi Smart Tracking Charging Pad: bezdrátová nabíječka pro 2 zařízení

Mi Smart Tracking Charging Pad: bezdrátová nabíječka pro 2 zařízení
, , aktualita
Zatímco Apple se svou bezdrátovou nabíječkou více zařízení AirPower neuspěl a nepovedlo se mu vyřešit technické problémy, Xiaomi uvádí nabíječku Mi Smart Tracking Charging Pad, která by měla umožnit nabíjet 2 zařízení v jakékoli pozici.
K oblíbeným
reklama
Bezdrátové nabíječky dnes nejsou už ničím výjimečným. Dokonce existují i nabíječky pro více zařízení, kde je ale nutné dávat pozor na přesnou polohu. Na libovolné pozici více zařízení už ztroskotala společnost Apple, která sice představila nabíječku AirPower, ale ani po dvou letech ji neuvedla na trh a projekt kvůli technickým problémům zrušila. Xiaomi se ale nedalo odradit a představuje Mi Smart Tracking Charging Pad, která by měla být bez problémů. Zda se to však podařilo i v praxi, to ukážou až praktické testy.
 
Mi Smart Tracking Charging Pad
 
Každopádně nová nabíječka dovoluje bezdrátové nabíjení dvou zařízení zároveň s celkovým nabíjecím výkonem 20 W. Nezáleží na tom, jak tato zařízení umístíte na podložku, systém si sám lokalizuje tato zařízení a podle jejich polohy zvolí vhodný způsob nabíjení.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR
Nová pracovní stanice Dell Precision 3240 Compact je určena pro širokou škálu zákazníků od domácích kanceláří až po výzkumné laboratoře. Využívá 10. generaci procesorů Intel Core nebo Xeon.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem
Blackstone je další ze společností a týmů vědců, kde se zkouší využití 3D tisku při výrobě akumulátorů. V tomto případě by mělo jít o solid-state akumulátory, tedy ty s pevným elektrolytem, které zajišťují větší bezpečnost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi
Společnost Epic Games pokračuje ve své bitvě proti obchodu s mobilními aplikacemi pro iOS. Zformovala koalici spolu s dalšími firmami včetně Spotify. Kromě vysokých poplatků vyjmenovali i deset dalších problémů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik22 komentářů
AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP
Společnost AMD významně rozšířila nabídku svých mobilních procesorů o nové Athlony a Ryzeny. Ty jsou určeny především do levných notebooků Chromebok a staví na starších architekturách Zen a Zen+.
Včera, aktualita, Milan Šurkala