Microsoft a Ubisoft slibují náhradní program za zrušené E3 2020

Microsoft a Ubisoft slibují náhradní program za zrušené E3 2020
, , aktualita
Nyní už bylo oficiálně oznámeno, že herní show E3 2020 letos neproběhne, ačkoliv jde o akci plánovanou na začátek června. Firmy ale aspoň mají možnost reagovat a připravit si vlastní akce, které ohlásil už Microsoft s Ubisoftem.
K oblíbeným
reklama
Včera se z řad herních firem vynořila informace o tom, že herní show E3 2020 byla už nyní zrušena, ačkoliv se má odehrát až za téměř celý kvartál. Od organizátorů jsme se o tom dozvěděli až dnes, takže nyní už je zrušení letošní E3 oficiální. A jaký je důvod tak brzy přicházejícího oznámení? To jsme se nedozvěděli, neboť vyjádření nese jen obvyklé fráze o hrozbě koronaviru. Lze si ale představit, že organizátoři neměli chuť připravovat show s tím, že ta se pravděpodobně vůbec neodehraje, čili v ní nechtěli utápět další finanční prostředky a plýtvat časem. 
 
Co ale budou dělat firmy, které měly tvořit samotnou náplň E3 2020? Mezi ně patří i Ubisoft a Microsoft a ty už hlásí, že pracují na vlastních programech, a to pochopitelně ne v podobě vlastních akcí, které by lidé přímo navštěvovali. Půjde o online prezentace a podobně. 
 
 
Ubisoft nám sděluje právě to, že se chystá vytvořit náhradní digitální program, ovšem zatím není připraven sdělit, kdy a co to bude. 
 
Microsoft se už vyjádřil prostřednictvím šéfa xboxové divize Phila Spencera, který rovněž slíbil "Xbox digital event". Na ní se dozvíme především to, že přichází další herní generace, čímž se pochopitelně myslí nové konzole Xbox Series X. V případě Microsoftu můžeme očekávat, že jeho akce proběhne rovněž na začátku června, ale konkrétní informace se také dozvíme později. 
 
Jiné společnosti jako Nintendo, Sony či EA se už E3 neúčastní, takže ty mají vlastní akce, jež mohou a nemusí být transformovány do online digitální podoby. Obecně ale bude bohužel platit to, že herní novinky, jež měly být zastřešeny akcí E3, se na veřejnost budou dostávat z mnoha různých informačních kanálů. Samotné společnosti se tak budou muset o to více starat, aby se hráči o jejich prezentacích dozvěděli, nicméně většinou asi postačí si prostě vyhledat příslušné kanály na YouTube či na Twitchi a sledovat média. 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Jack Dorsey, CEO Twitteru, daroval na boj s COVID-19 téměř 30 % svého jmění Jack Dorsey, CEO Twitteru, daroval na boj s COVID-19 téměř 30 % svého jmění
Bohatí lidé se často účastní filantropických projektů a v případě boje proti COVID-19 nyní hraje prim Jack Dorsey, který je CEO Twitteru. Ten se totiž rozhodl věnovat celou miliardu dolarů, což je skoro třetina jeho jmění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto
Dnes se podíváme na herní počítačovou myš Cooler Master MM711, která už na první pohled zaujme svým netradičním zpracováním. Má totiž velkou část svého pláště nahoře i dole děravou jak řešeto.
Dnes, recenze, Jan Vítek
Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče
Nuro je teprve druhou společností v Kalifornii, které bylo dovoleno jezdit s autonomními vozy bez záložního řidiče. Brzy tak budou dovážet nákupy z nejrůznějších obchodů v okolí až k zákazníkům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery
Po 26 letech mění doména corp.com svého majitele. Tím novým bude Microsoft a její koupí vyřeší jeden nepříjemný 20 let starý bezpečnostní problém. Ten trápil zejména mobilní zařízení přistupující k podnikovým sítím z Internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC
Internetový prohlížeč Google Chrome měl vyjít už před několika týdny, kvůli koronavirové pandemii se ale objevuje až teď. Navíc nemá polovinu změn, které měl dostat. Přesto získáváme podporu Web NFC i další vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala