www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft MSN: portál v novém kabátě

Microsoft MSN: portál v novém kabátě
, , aktualita
Microsoft představuje kompletně přepracovaný vzhled i layout svého portálu MSN.com. Jedná se o mix zpravodajství a cloudových služeb Microsoftu. Zatím je nový portál k dispozici na speciální adrese, která je dostupná již nyní.
K oblíbeným
reklama
Pokud navštívíte portál MSN.com již nyní, možná budete překvapeni. Jedná se totiž o náhled nového, respektive kompletně přepracovaného portálu Microsoftu. Stránka je informativní, ale dostatečně aktivní, obsahuje spoustu nových a vylepšených sekcí a kategorií, no a v neposlední řadě obsahuje panel odkazů na většinu cloudových služeb Microsoftu.

Na první pohled vypadá titulní stránka MSN.com velmi podobně, jako Windows. Zároveň je umožněno většinu obsahu přizpůsobit tomu, co nás zajímá a jaké informace chceme na titulní straně rádoby domovské stránky najít.

Microsoft za tímto účelem uzavřel spolupráci s několika subjekty, jako je např. New York Times, Conde Nast nebo AOL. Zpravodajství na tomto novém portálu bude tedy zřejmě opravdu rychlé a věcné.

Na titulní straně nemůžeme přehlédnout již výše zmíněný panel s online službami Microsoftu. Jedním kliknutím se tak dostaneme ke svým poznámkám v OneNote, zkontrolujeme emaily, přistoupíme k cloudovému úložišti OneDrive, případně přejdeme na mapy, Skype či sociální sítě.

Nechybí ani vyhledávací okno, které nás po zadání fráze k vyhledání přesměruje na stránku s výsledky vyhledávače Bing.

Kromě již zmíněných služeb a sekcí můžeme nalézt i další utility, jako např. nákupní seznam nebo prohlížeč lidského těla 3D. K tomu všemu se většina personalizovaného obsahu bude synchronizovat napříč zařízeními a platformami - Microsoft plánuje připravit některé své aplikace i pro Android nebo iOS – např. Food & Drink, Sports, a podobně. Své oblíbené recepty tedy uvidíte i na svém chytrém telefonu či tabletu, a to bez ohledu na to, jakou značku a systém máte.

Obě verze (původní i náhled nové) zřejmě ještě budou chvíli fungovat nezávisle na sobě. Microsoft zatím neřekl, kdy plánuje starou verzi kompletně nahradit tou novou, ale víme, že aplikace pro Android a iOS mají být připraveny během několika měsíců.

Zdroj: Engadget
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář