www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft na příští rok připravuje dvě velké aktualizace W10

Microsoft na příští rok připravuje dvě velké aktualizace W10
, , aktualita
Microsoft teprve před několika dny vypustil do světa letošní velkou aktualizaci známou jako Anniversary Update. Někteří na ni stále ještě čekají, přičemž Microsoft si už pomalu chystá další. Mluvit můžeme o aktualizacích Redstone 2 a 3.
K oblíbeným
reklama
Anniversary Update pro Windows 10 dorazil minulý týden v úterý, což je den, kdy Microsoft obvykle vydává záplaty pro své systémy (tzv. Patch Tuesday). Nicméně ještě zdaleka ne všichni mají tuto aktualizaci k dispozici ve službě Windows Update, takže pokud se jí z nějakého důvodu nemůžete dočkat., je možné na nejnovější verzi Windows 10 přejít i jinak.

Nathan Mercer z Microsoftu oznámil, že Anniversary Update bude v letošním roce poslední velká aktualizace a že v příštím roce nás čekají další dvě, které si můžeme zatím pojmenovat jako Redstone 2 a Redstone 3. Microsoft nám o nich zatím neprozradil nic moc konkrétního, což je pochopitelné, když máme teprve srpen 2016, ale něco se přeci jen dozvíme.

Co se týče Redstone 2, pak ten by měl být spojen s nástupem nových zařízení Surface Pro a Surface Book. Microsoft už má první pracovní verze systému s Redstone 2, které budou moci zájemci testovat. Mluví se také o tom, že Redstone 2 bude z dvojice updatů ten významnější. Nic konkrétního o Redstone 3 jsme se ale už nedozvěděli.

Microsoft vypustil Windows 10 v loňském červenci pod kódovým označením Threshold 1, po čemž ještě loni v listopadu přišel Threshold 2. Anniversary Update jako Redstone 1 přišel nyní jako druhá velká aktualizace a nyní to vypadá, že Microsoft se rozhodl systém vylepšovat dvakrát za rok.

Zdroj: The Verge
reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: srpen 2019 Doporučené PC sestavy: srpen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek60 komentářů
Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon
Tohle opravdu nebyl pro Teslu moc dobrý týden, zejména co se týče její energetické divize. Nejprve za hořící solární panely Teslu zažaloval Walmart, nyní své znepokojení vyjádřila i společnost Amazon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
24.8.2019, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře