www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft na příští rok připravuje dvě velké aktualizace W10

Microsoft na příští rok připravuje dvě velké aktualizace W10
, , aktualita
Microsoft teprve před několika dny vypustil do světa letošní velkou aktualizaci známou jako Anniversary Update. Někteří na ni stále ještě čekají, přičemž Microsoft si už pomalu chystá další. Mluvit můžeme o aktualizacích Redstone 2 a 3.
K oblíbeným
reklama
Anniversary Update pro Windows 10 dorazil minulý týden v úterý, což je den, kdy Microsoft obvykle vydává záplaty pro své systémy (tzv. Patch Tuesday). Nicméně ještě zdaleka ne všichni mají tuto aktualizaci k dispozici ve službě Windows Update, takže pokud se jí z nějakého důvodu nemůžete dočkat., je možné na nejnovější verzi Windows 10 přejít i jinak.

Nathan Mercer z Microsoftu oznámil, že Anniversary Update bude v letošním roce poslední velká aktualizace a že v příštím roce nás čekají další dvě, které si můžeme zatím pojmenovat jako Redstone 2 a Redstone 3. Microsoft nám o nich zatím neprozradil nic moc konkrétního, což je pochopitelné, když máme teprve srpen 2016, ale něco se přeci jen dozvíme.

Co se týče Redstone 2, pak ten by měl být spojen s nástupem nových zařízení Surface Pro a Surface Book. Microsoft už má první pracovní verze systému s Redstone 2, které budou moci zájemci testovat. Mluví se také o tom, že Redstone 2 bude z dvojice updatů ten významnější. Nic konkrétního o Redstone 3 jsme se ale už nedozvěděli.

Microsoft vypustil Windows 10 v loňském červenci pod kódovým označením Threshold 1, po čemž ještě loni v listopadu přišel Threshold 2. Anniversary Update jako Redstone 1 přišel nyní jako druhá velká aktualizace a nyní to vypadá, že Microsoft se rozhodl systém vylepšovat dvakrát za rok.

Zdroj: The Verge
reklama
Nejnovější články
Trpasličí planeta Haumea má dva měsíce a navíc prstenec Trpasličí planeta Haumea má dva měsíce a navíc prstenec
Brazilští astronomové s využitím dat Hubbleova vesmírného dalekohledu vytvořili model, v němž vznikl prstenec kolem vzdálené trpasličí planety Haumea. Nahrazují si tak to, co jim upírá obrovská vzdálenost ztěžující přímé pozorování.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy
Neutronové hvězdy jsou samy o sobě jedny z nejzajímavějších objektů našeho vesmíru. Měly blízko k tomu, aby se staly černou dírou, ale namísto toho jsou z nich neuvěřitelně husté koule. Nyní nám jde o vznik jedné takové z velice vzácného objektu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000 MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000
Základní desky s čipovými sadami X570 a potažmo i s jinými pro Ryzen 3000 by se měly odhalit až tehdy, když AMD zavelí. Nicméně společnost MSI už ukázala své nové desky, a to pěkně podrobně ve videu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz? Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz?
Už za pouhé čtyři dny nám Lisa Su představí nové 7nm procesory Ryzen 3000 a doufejme také karty s GPU Navi. Nové procesory tak už musí někde být testovány a lze očekávat, že nejnovější informace už mohou mít reálný podklad.
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa
Administrativa Donalda Trumpa nařídila ukončení spolupráce americkým firmám s čínskou společností Huawei kvůli obchodní válce a obavám z různých forem špionáže. Spolupráci tak ukončilo dokonce i britské ARM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů