www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft si chystá také modernější Xbox 360

Microsoft si chystá také modernější Xbox 360
, , aktualita
Microsoft sice nedal do své nové konzole Xbox One hardware ze staré Xbox 360, aby na ní šly provozovat starší hry a namísto toho dnes představil inovovanou verzi staré konzole. Té se sice prodalo již 76 milionů kusů, ovšem Microsoft doufá,...
K oblíbeným
reklama
Microsoft sice nedal do své nové konzole Xbox One hardware ze staré Xbox 360, aby na ní šly provozovat starší hry a namísto toho dnes představil inovovanou verzi staré konzole. Té se sice prodalo již 76 milionů kusů, ovšem Microsoft doufá, že prodeje se díky novému designu s prvky Xbox One ještě zvednou.

Ceny různých variant inovované Xbox 360 zůstanou stejné, přičemž ona samotná má dorazit na náš trh během několika měsíců. Již dnes je k dispozici ve Spojených státech, ve Velké Británii, Kanadě, Irsku a Austrálii.

Uživatelé Xbox Live se zlatým členstvím, a to i ti noví, také dostanou od 1. června každý měsíc až do uvedení Xbox One na trh zdarma dvě hry pro Xbox 360. Jako první hra to bude Fable III a pak se chystá rovněž Halo 3 nebo Assassin's Creed II.

Vedle toho přijde na trh World of Tanks: Xbox 360 Edition, od samotného Microsoftu Max: The Curse of Brotherhood jako pokračování Max and the Magic Marker a chystají se i další hry od Activision, Ubisoft a dalších firem.

Zdroj: TZ Microsoft - Xbox

reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů