reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Microsoft studentům nabídne novou sadu Office 2010

, , aktualita
Microsoft studentům nabídne novou sadu Office 2010
Společnost Microsoft si pro vysokoškolské studenty a jejich učitele (to platí i pro vyšší odborné školy a denní i dálkové studium) připravila novou sadu kancelářského software Microsoft Office 2010, která obsahuje stejné aplikace jako sada...
Microsoft studentům nabídne novou sadu Office 2010

Společnost Microsoft si pro vysokoškolské studenty a jejich učitele (to platí i pro vyšší odborné školy a denní i dálkové studium) připravila novou sadu kancelářského software Microsoft Office 2010, která obsahuje stejné aplikace jako sada s označením Professional (tedy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access). Licence této verze bude přenositelná na nové počítače a umožní také instalaci na dvě PC zároveň. K tomu ji ještě bude možné pro nekomerční účely používat i po studiích.
Microsoft slibuje, že nová sada se objeví na trhu ještě v tomto měsíci a doporučuje k jejímu nákupu využít služby prodejců s certifikací Academic Reseller, kteří prošli školením. V krabici se bude také nacházet PIN kód, jejž použijete na stránkách www.office.com/verify s využitím Windows Live ID. Na těchto stránkách následně proběhne ověření, k čemuž bude zapotřebí buď karta ISIC nebo školní e-mailová adresa. Uživatel následně obdrží produktový klíč, který se využije při instalaci Office.

Cena balíku je stanovena na 2300 Kč s DPH, takže je oproti klasické verzi Professional asi čtyřikrát nižší. Pro studenty základních a středních škol je nadále dostupná sada Microsoft Office 2010 pro studenty a domácnosti. Více informací naleznete na stránkách Microsoftu (viz zdroj).

Zdroj: TZ Microsoft
reklama
reklama
reklama