3.8.2018, Jan Vítek, aktualita

Před vypuštěním finální verze Windows 10 jsme se dozvěděli, že ta bude pro uživatele Windows 7 a 8 zdarma. To však spustilo hlasy, že Microsoft nás pouze připravuje na to, abychom za systém nakonec platili pravidelně.

reklama
...aha | od: honza1616 (1169)  3.8.201819:40
takže ted to vidím tak že Wokna budou zadarmo
ale abych mohl používat prohlížeč internetu nebo otevřít složku s dokumenty, používat šifrování disku, spouštět aplikace v celoobrazovkovém režimu, používat předinstalované bezpeč. aplikace, ..... tak si budu muset paušálně platit za jednotlivé balíky aplikací­/dovedností Win ? stejně jako za office365?
takže ono to bude jako ve hrách je Pay to Play ­/ Pay to Win?
letos jsem si poprvé po 10 letech koupil licenci na Widle 10 ­(naposled jsem měl koupené WinXP na mém prvním PC :D :D od té doby crack ­) a s takovým přístupem jestli to bude vnuceno i běžným lidem jak je psáno v článku zase raději přejdu u budoucích verzí na cracknuté verze
zpoplatnit dobu používání Woken, to se asi fakt posra**
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(3)
Re: ...aha | od: Tech-boy.lukas (588)  4.8.201816:24
jakých budoucích verzí,microsoft se z win 10 zatím nehodlá hnout,proto 2*ročně posílá zmrvení­/vylepšení,už jenom chrome os,se mi zdá jako nesmysl,ono taky všude není internet,to je jako s navigace k čemu to je když některé mají mapy pouze online,na kole používám gps jen v případě že nevím jak domů,a k čemu je mi online navigace,když jsm v lese a tam třeba není ani gsm
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(2)
Jednoduché | od: durib (171)  3.8.201819:09
Aby jim to uživatel ­(potažmo místní IT­) nerozdrbal, bude MS muset mít výhradní administrátorské práva. Je asi poměrně očividné, co bude dělat = pozastaví aktualizace do doby, než se opravdu odzkoušejí. V podstatě to, co normální IT dělá už teď. A co se podělá, to svedou na chybu HW, který není v jejich režii.
Za vzdání se vlády nad PC ještě zaplatíme :D Super!
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(3)
V Microsoftu mají zkušenosti | od: Pavel Matějka (677)  3.8.201816:53
s rutinním provozem opravdu velké ­- a funkční ­- celosvětové sítě Windows 10.

Na druhou stranu ­- lidé, kteří to v MS spravují, mají své práce dost. Pro zákazníky se založí nové oddělení s několika Indy a bude to.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(1)
Re: V Microsoftu mají zkušenosti | od: peetter (42)  5.8.201821:58
Presne tak, dalsi Indicke call centrum co nevyresi vubec nic...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
windows365 | od: sroobik (284)  3.8.201816:28
neprekvapuje ma to.. vo svete office ma MS take cisla, ze imho uz najblizsie vyda len office365, a ak nahodou nie, tak ta dalsia verzia urcite. OS je ale nieco ine, tu budu musiet zachovat aj aktualne licencie, ­"windows365­" som ale cakal uz pri uvedeni win10.. V 2015 sa tak este nestalo, ale v blizkej buducnosti je to velmi realne. Dokonca Slovensko teraz ide namiesto SA nakupit predplatne win­/MSO, takze pre velkych zakaznikov je to uz realita.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.