Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Milan Šurkala

| Digimanie, Svět mobilně, TV Freak
Registrace: 12.10.2004
Komentářů: 4834, score 1.3 | Digimanie: 6657/1.3 | Svět mobilně: 403/1.0 | TV Freak: 34/1.0
Účast v Expertiádách: 3 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: Panasonic Lumix DMC-FZ7

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 26.3.2019 s hodnocením +25:
Tak si přečti ten článek a dojde ti, co je špatně.

11, A kdo nutí média být v agregátorech zpráv? Do Google News se musíš dobrovolně hlásit a žadonit, abys tam mohl být. Tedy Google tvou žádost může klidně i zamítnout ­(což se stává běžně a znám případy webů, které to musely zavřít, protože se bez Google News prostě nebyla schopna dále uživit­). Takže pokud média nechtějí být v Google News, tak proč se tam proboha dobrovolně hlásí? Jiné agregátory obvykle pracují s RSS kanály, které ta média opět dobrovolně publikují na svých stránkách. Tak pokud nechtějí být v agregátorech, proč proboha publikují dobrovolně svůj RSS kanál? Pokud médiím vadí zveřejnění úryvku článku a odkaz na něj, tak proč to proboha dobrovolně zveřejňují na Twitteru a Facebooku či jiných sociálních sítích? Zveřejnění úryvku slouží médiím jako reklama, bez toho jim klesne návštěvnost. Odkaz je pro média služba, ne naopak ­(na Google News dokonce není ani žádná reklama­). Nikdo tady přeci nekopíruje celý článek a nevydává ho za svůj.

13, Sám požadavek zabránění publikace nelegálního obsahu samozřejmě není špatný, problém je v tom provedení, a že to nelze technicky dostatečně dobře provést. Takže si užij, žes tu mohl napsat tento tvůj komentář a názor, protože by se dost dobře mohlo stát, že až vstoupí v platnost Článek 13, tak už si ho nenapíšeš. Já totiž po tobě fakt nebudu kontrolovat ­(a asi ani nikdo jiný­), zda jsi tam náhodou nenapsal něco, co podléhá copyrightu.
Komentář z 18.5.2021 s hodnocením +21:
Pokud jsem ho správně pochopil, mluvil o něčem jiném. Jde o to, že příznivci kryptoměn hlásají jako hlavní jejich výhodu to, že nejsou na ničem závislé, jsou mimo oficiální finanční systém, dosah oficiálních složek a regulací, ale tato výhoda je výhodou jen do toho okamžiku, kdy jim absence regulace přestane hrát do karet. Jinak řečeno, dokud absence regulace způsobuje růst jejich majetku, je vše v pořádku, ale jakmile je tatáž absence regulace o majetek připravuje, už je totéž najednou špatně.
Komentář z 19.6.2019 s hodnocením +14:
Je zajímavé, že tě zajímají jen tyto dva testy. To, že v ostatních má 60 % výkonu, což odpovídá rozdílu počtu jader, tě nezajímá, stejně jako test, kde má Intel pouze 5% výkon proti AMD. Ale kdyby AMD mělo 5% výkon proti Intelu, žil bys z toho a plácal to do každé diskuze AMD vs. Intel ještě v roce 2040.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 11.7.2024 s hodnocením -10:
Chtěl jsem říci, že to není tak jednoznačné. Výsledky Geekbench 6 v MT bývají poněkud zvláštní, to se tady asi shodneme ­(ale ani tady to není tak jednoduché, někdy to na první pohled vypadá nesmyslně, ale na druhý to smysl dostane­), na druhou stranu je i zvláštní to, že v rámci jednoho a téhož testu některé procesory AMD ty divné výsledky mají a jiné je nemají. V případě 9600X to škálovalo dobře, v případě 9700X ­(a to je jen 8 jader proti 6­) a 9950X ne. Jaký z toho udělat závěr?
Komentář z 26.8.2020 s hodnocením -9:
A co takhle se na to povídat naopak? Máš standardní verzi s plnohodnotnou nádrží a se slevou můžeš mít levnější verzi, která bude mít omezený objem, který lze případně elektronicky odblokovat. A dostaneš se na cenu verze s plnohodnotnou nádrží.
Komentář z 12.6.2020 s hodnocením -9:
Chápu tvou připomínku, nicméně jsou to dvě trochu odlišné věci. Video, které diskutuje, vzdělává nebo se jinak zabývá otázkou rasismu, případně podporuje jednu skupinu ­- nebavme se teď o tom, zda je správné nebo ne selektivně někoho takto podporovat ­(1­), je přeci něco trochu jiného než nenávistné rasistické video ­(2­), které je předmětem diskuze ve videu ­(1­). Tím, že diskutuješ rasismus, přeci ještě nutně nepovyšuješ jednu rasu nad druhou. Jsou to poněkud odlišné věci. Což ale neznamená, že ­(1­) nemůže sklouznout do ­(2­). ­(1­) řeší něco jiného než ­(2­), takže si přímo neprotiřečí.