reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 15.2.2007
Komentářů: 92, score 0.0 | Svět mobilně: 1/0.0 | TV Freak: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 7.7.2020 s hodnocením +7:
Je mi naprosto u prdele, že vývojáři chtějí za hry 70 dolarů či éček. Za žádnou hru jsem nedal nikdy plnou startovací cenu. Klidně si počkám 2 i více let, než daná hra spadne do budget segmentu, kde to koupíte kolem 5­-15 éček a nebo dokonce zadarmo. Je to výhodnější i z pohledu hardware, protože na hry vám pak stačí mainstream stroj, a nemusíte mít highend.
Komentář z 13.12.2021 s hodnocením +5:
Youtubeři, co se tím živí, už Youtube dávno neberou jako monetizační platformu. Klejmuje kdekdo a nemá smysl se ani odvolávat, protože odvolání opět řeší stroj ­(AI­). Já jsem dával na youtube video z promoce, kde v sále bylo 5 hudebníků, kteří občas vyloudili nějakou fanfáru na pár sekund a i kvůli těm fanfárám ­(defacto jen pár tónů, žádný konkrétní motiv­) si to naklejmovali nějací kokotci z jakýhosi orchestru.
Komentář z 16.4.2022 s hodnocením +4:
90nm jsou první procesory pro AM2 patici ­- Athlon x2 či Pentium 4­/Pentium D.
A i když každý v první řadě vidí jako použití desktopové procesory a mobilní telefony, tak to je Rusům u zadele. Tak to holt nebude. Oni to potřebují do zbraní, do raket, do zaměřovacích počítačů tanků atp. A tam nějaké nm nerozhodují, naopak tam o to víc rozhoduje to, aby se to vyrábělo doma.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 11.1.2021 s hodnocením -13:
Teploty 80­-90 st.C určitě nejsou normální, to ať jdou do háje. Procesor to třebas vydrží, ale co socket? Plast při vyšší teplotě degraduje a křehne. Nehledě na fakt, že při takové teplotě nemůže procesor pracovat v podmínkách sweet spotu ­(ideálního pracovního bodu­). Mám ověřeno, že v podmínkách vysokých teplot již narůstají razantně různé parazitní odpory, což defacto sráží dolů energetickou efektivitu. Na Ryzenech 5xxx ­(7 nm­) se mi nelíbí, že do toho AMD zvesela pere podstatně vyšší voltages, než co Intel do Comet Lake ­(14 nm­).
Komentář z 12.8.2020 s hodnocením -8:
Ať už jdou do p*, konečně. Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede, do temnoty sváže. Co to blekotám... Zkrátka bude vládnout všem Chromium jádro a basta. Vždycky mě to strašně bere, když přijdu k nějakýmu neumětelovi něco řešit s PC, a on neumětel tam má nainstalovanej a používanej Firefox ­- ne kvůli tomu, že by ho vehementně chtěl, ale je to zkrátka jen historická záležitost, protože je na to tak roky zvyklej.
Komentář z 19.1.2020 s hodnocením -7:
Panebože, ať už konečně chcípnou... Říkám to sice nerad, ale tahle přežívající non_Chrome alternativa jen zbytečně komplikuje život.
Ať Chrome­/Chromium vládne všemu a všem a basta.