www.svethardware.cz
>
>
>

Miniaturní adaptéry powerline v podání ZyXEL

Miniaturní adaptéry powerline v podání ZyXEL
, , aktualita
ZyXEL si pro nás připravil nové malé adaptéry řady Mini Powerline, které jsou určeny pro přenos dat po rozvodech elektrické energie v domě. Jedná se o adaptéry PLA4201, které mají zaujmout malými rozměry a také přenosovými rychlostmi až...
K oblíbeným
reklama
ZyXEL si pro nás připravil nové malé adaptéry řady Mini Powerline, které jsou určeny pro přenos dat po rozvodech elektrické energie v domě. Jedná se o adaptéry PLA4201, které mají zaujmout malými rozměry a také přenosovými rychlostmi až 500 Mbps. Konkrétně jde o technologii IEEE1901 500Mbps slibující prý až o 60 % vyšší spolehlivost při streamování videa ve vysokém rozlišení, a to ve srovnání s technologií HomePlug AV 200Mbps Powerline. Zkrátka a dobře jde o vyšší propustnost.

Adaptér PLA4201 také podporuje Advanced QoS (Quality of Service) pro prioritizaci důležitých dat, pro zajištění zabezpečeného spojení poslouží známá funkce WPS, kdy uživateli stačí jen stisknout tlačítko na obou adaptérech a má hotovo. Přenosy samotné jsou chráněny 128bitovým AES šifrováním,

Pak tu jsou také úsporné funkce, kam patří i režim se spotřebou 0,5 W, který se aktivuje v případě, že Ethernetové rozhraní nezpracovává data po dobu 60 sekund.

Zdroj: TZ ZyXEL
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek