www.svethardware.cz
>
>
>

Mionix uvádí herní myš Avior 8200

Mionix uvádí herní myš Avior 8200
, , aktualita
Možná jste ještě neslyšeli o firmě Mionix, a tak vězte, že jde o švédského výrobce herních periferií, které sám označuje za profesionální hi-end. My se o něm zmiňujeme v této aktualitě vůbec poprvé a snad ne naposled, neboť evropských firem...
K oblíbeným
reklama
Možná jste ještě neslyšeli o firmě Mionix, a tak vězte, že jde o švédského výrobce herních periferií, které sám označuje za profesionální hi-end. My se o něm zmiňujeme v této aktualitě vůbec poprvé a snad ne naposled, neboť evropských firem bychom si měli vážit, i když je celkem jasné, že výrobní kapacity budou někde jinde (čili v Asii).

Nyní jde o herní myš Avior 8200, která má univerzální design pro praváky i leváky, kteří ji budou moci držet v dlani nebo konečky prstů. Vybavena je přitom devíti tlačítky, 32bitovým procesorem ARM na 72 MHz, 128 kB paměti a laserovým senzorem s rozlišením 8200 dpi (že by Avago ADNS-9800?).

Povrch myši má 4 vrstvy gumy pro jistý úchop, pak tu je možnost si zvolit podsvícení kolečka a loga na hřbetě myši libovolnou barvou, přednastavené rozlišení dpi si budeme moci měnit ve hře ve třech krocích a samozřejmostí je už dotazovací frekvence 1000 Hz a možnost programování tlačítek.

Pak ale zpráva zmiňuje také užitečný nástroj S.Q.A.T - Surface Quality Analyzer Tool, jenž bude měřit kvalitu podložky či prostě povrchu, na němž se myš pohybuje. Vhodný povrch obyčejně poznáme podle toho, že ukazatel buď reaguje svižně a nezadrhává se, ovšem S.Q.A.T by mohl nabídnout dodatečné údaje.

Avior 8200 bude k dispozici v červnu za doporučenou cenu 90 euro.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů