www.svethardware.cz
>
>

Mistrovství ČR v počítačových hrách již tento víkend

Mistrovství ČR v počítačových hrách již tento víkend
, , aktualita
Svátek všech hráčů počítačových her se blíží. V Kongres hotelu Jezerka nedaleko Pardubic se totiž během velikonočního víkendu koná obnovené Mistrovství ČR v počítačových hrách. Na akci se sjede téměř dvoustovka nejlepších hráčů resp. týmů...
K oblíbeným
reklama
Svátek všech hráčů počítačových her se blíží. V Kongres hotelu Jezerka nedaleko Pardubic se totiž během velikonočního víkendu koná obnovené Mistrovství ČR v počítačových hrách.

Na akci se sjede téměř dvoustovka nejlepších hráčů resp. týmů několika nejpopulárnějších her na domácí i světové scéně a v prostorách špičkového hotelu se utkají nejenom o titul Mistrů ČR, ale také o ceny v hodnotě několika stovek tisíc korun, které do soutěže věnovali generální partneři Mistrovství - společnosti nVidia, HAL3000, Intel, Toshiba, Gigabyte a Electronic Arts.

Celá akce bude streamována přes internet a vy ji můžete sledovat přímo na našem webu. V sobotu i v neděli začínáme v 10 hodin a realizační tým z PLAYzoneTV si pro nás nachystal téměř 24 hodin živého vysílání.

Na sobotu jsou plánovány především základní skupiny z jednotlivých turnajů, vrcholové zápasy uvidíme v neděli krátce po poledni, kdy hráče i diváky čeká šňůra několika finálových zápasů spojených s předáváním cen a slavnostního vyhlašování vítězů. Kromě zážitků z komentovaných přenosů prestižních zápasů si organizátoři připravili i spoustu doprovodných aktivit, zajímavých prezentací, rozhovorů a soutěží.

A v jakých hrách se vlastně bude soutěžit? Na programu jsou: největší herní hit současnosti StarCraft 2 (1v1), formulky, které na první pohled nevypadají složitě, ale vyžadují pekelné soustředění TrackMania: Nations (1v1), klasický fotbálek v nejnovějším balení od EA Sports FIFA 11 (1v1), nestárnoucí klasika Counter-Strike 1.6 (5v5) a také nástupce "jednašestky" Counter-Strike: Source (5v5).

Ceny do soutěží věnovaly také společnosti Western Digital, eSubaWear, Royalflushcz, Bigfoot a Logitech. Kompletní přehled partnerů naleznete v sekci Partneři.

Dalšími Mediálními partnery akce jsou Svethardware.cz, Gamesite.sk, Zing.cz, Gameleader.cz, ESL.eu/cz, Virtual-World.cz, herní časopisy LEVEL a Score, TV pořady RE-PLAY a GamePage, půjčovna počítačových her Frag.cz a další.


O PLAYzone.cz

Server www.playzone.cz je zaměřen na podporu a rozvoj online her v České republice a na Slovensku. Každý den přináší kompletní zpravodajství z domácí i zahraniční hráčské scény. Pro komunity pořádá krátkodobé i dlouhodobě trvající soutěže. Web www.playzone.cz nabízí množství komunitních funkcí jako fórum, blogy, soutěže, sázkový systém, uživatelská videa a desítky dalších. V současné době ho měsíčně navštíví více jak 80 000 hráčů.
Partneři Mistrovství ČR v počítačových hrách
Autor: PLAYzone
Server www.playzone.cz je zaměřen na podporu a rozvoj online her v České republice a na Slovensku. Každý den přináší kompletní zpravodajství z domácí i zahraniční hráčské scény. Pro komunity pořádá krátkodobé i dlouhodobě trvající soutěže.
reklama
Nejnovější články
YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně
Reklamy jsou jedním ze způsobů, jak se financuje chod platformy YouTube a jak vydělávají youtubeři. Pokud ale uživatelé nechtějí sledovat reklamní spoty, mají nově možnost levnějšího předplatného Premium Lite.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX
Společnost Minisforum zařazuje do své nabídky čím dál zajímavější modely minipočítačů ve stylu NUC. Nyní tu máme model založený na mobilním APU AMD Ryzen 9 5900HX, čili téměř nejvýkonnějším čipu svého typu
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři
V poslední době bylo vedení společnosti Activision Blizzard kritizováno za to, jak přehlíží a někdy dokonce aktivně kryje či podporuje případy sexuálního obtěžování na pracovišti. Firmu začali už i opouštět sponzoři.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD
Po delší době se podíváme na vývoj prodejů velkého německého obchodu Mindfactory, který tvoří podrobné statistiky. Ukazuje se tu pár zajímavých údajů o tom, jak se změnil DIY trh během prvního pololetí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX
Nejen Blue Origin a Virgin Galactic poletí s civilisty do Vesmíru. Podobný projekt chystá i SpaceX, jeho cílem je ale kroužení na orbitě po několik dní. Výsledkem však bude 5dílný dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala