Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Mistrovství ČR v počítačových hrách již tento víkend

22.4.2011, PLAYzone , aktualita
Mistrovství ČR v počítačových hrách již tento víkend
Svátek všech hráčů počítačových her se blíží. V Kongres hotelu Jezerka nedaleko Pardubic se totiž během velikonočního víkendu koná obnovené Mistrovství ČR v počítačových hrách. Na akci se sjede téměř dvoustovka nejlepších hráčů resp. týmů...
Svátek všech hráčů počítačových her se blíží. V Kongres hotelu Jezerka nedaleko Pardubic se totiž během velikonočního víkendu koná obnovené Mistrovství ČR v počítačových hrách.

Na akci se sjede téměř dvoustovka nejlepších hráčů resp. týmů několika nejpopulárnějších her na domácí i světové scéně a v prostorách špičkového hotelu se utkají nejenom o titul Mistrů ČR, ale také o ceny v hodnotě několika stovek tisíc korun, které do soutěže věnovali generální partneři Mistrovství - společnosti nVidia, HAL3000, Intel, Toshiba, Gigabyte a Electronic Arts.

Celá akce bude streamována přes internet a vy ji můžete sledovat přímo na našem webu. V sobotu i v neděli začínáme v 10 hodin a realizační tým z PLAYzoneTV si pro nás nachystal téměř 24 hodin živého vysílání.

Na sobotu jsou plánovány především základní skupiny z jednotlivých turnajů, vrcholové zápasy uvidíme v neděli krátce po poledni, kdy hráče i diváky čeká šňůra několika finálových zápasů spojených s předáváním cen a slavnostního vyhlašování vítězů. Kromě zážitků z komentovaných přenosů prestižních zápasů si organizátoři připravili i spoustu doprovodných aktivit, zajímavých prezentací, rozhovorů a soutěží.

A v jakých hrách se vlastně bude soutěžit? Na programu jsou: největší herní hit současnosti StarCraft 2 (1v1), formulky, které na první pohled nevypadají složitě, ale vyžadují pekelné soustředění TrackMania: Nations (1v1), klasický fotbálek v nejnovějším balení od EA Sports FIFA 11 (1v1), nestárnoucí klasika Counter-Strike 1.6 (5v5) a také nástupce "jednašestky" Counter-Strike: Source (5v5).

Ceny do soutěží věnovaly také společnosti Western Digital, eSubaWear, Royalflushcz, Bigfoot a Logitech. Kompletní přehled partnerů naleznete v sekci Partneři.

Dalšími Mediálními partnery akce jsou Svethardware.cz, Gamesite.sk, Zing.cz, Gameleader.cz, ESL.eu/cz, Virtual-World.cz, herní časopisy LEVEL a Score, TV pořady RE-PLAY a GamePage, půjčovna počítačových her Frag.cz a další.


O PLAYzone.cz

Server www.playzone.cz je zaměřen na podporu a rozvoj online her v České republice a na Slovensku. Každý den přináší kompletní zpravodajství z domácí i zahraniční hráčské scény. Pro komunity pořádá krátkodobé i dlouhodobě trvající soutěže. Web www.playzone.cz nabízí množství komunitních funkcí jako fórum, blogy, soutěže, sázkový systém, uživatelská videa a desítky dalších. V současné době ho měsíčně navštíví více jak 80 000 hráčů.
Partneři Mistrovství ČR v počítačových hrách
Autor: PLAYzone
Server www.playzone.cz je zaměřen na podporu a rozvoj online her v České republice a na Slovensku. Každý den přináší kompletní zpravodajství z domácí i zahraniční hráčské scény. Pro komunity pořádá krátkodobé i dlouhodobě trvající soutěže.