www.svethardware.cz
>
>
>

Modern Warfare si žádal už 250 GB prostoru, nový patch to mění

Modern Warfare si žádal už 250 GB prostoru, nový patch to mění
, , aktualita
Titul Call of Duty: Modern Warfare z minulého roku se dá označit za vskutku nenažraný, co se týče prostoru na disku, který si pro něj uživatel musí vyhradit. Donedávna přitom platilo, že jsme potřebovali více než 250 GB. 
K oblíbeným
reklama
Call of Duty: Modern Warfare tak nebylo možné nainstalovat na 250GB SSD, jejichž kapacitu tato hra překračovala, ostatně ta vstoupila na trh s požadavkem na 175 GB volného prostoru a postupně v průběhu svého prvního roku bobtnala a vyžadovala stále víc. To je pak velice nepříjemné pro mnohé uživatele, kteří navíc ani nemusí potřebovat všechna herní data a jimž tak jedna hra zbytečně blokuje prostor pro jiné instalace. A pokud se to sejde s pomalým internetovým připojením, pak stojí za úvahu investice do pevného disku se slušnou kapacitou, kam můžeme dočasně z SSD odsouvat právě nepotřebné instalace her, k nimž se ale chceme v dohledné době vrátit. 
 
 
Studio Infinity Ward ale dokázalo zareagovat na stížnosti a připravilo záplatu na verzi 1.28, která je již k dispozici a nabízí možnost instalace pouze těch částí, jež opravdu potřebujeme a hrajeme. Respektive z pohledu hráčů půjde spíše o možnost odinstalace nepotřebných částí hry, která se dělí na základní část s plnou kampaní, kooperaci a režimy Special Ops, Warzone (battle royale) a Survival. 
 
 
Paul Haile z Infinity Ward přitom píše o tom, že nová aktualizace bude mít v nabídce možnost odinstalování různých částí hry v případě PC verze a o konzolích se v jeho tweetu nic nepíše, ovšem ty už danou možnost mají od června, takže je vlastně s podivem, že PC verze s tím přichází tak pozdě. Nejčastěji přitom může jít o kampaň, kterou už mají hráči buď dokončenou, anebo o ni ani nestojí a ta přitom může zabírat velice podstatnou část instalace.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Linuxová distribuce Fedora 33 přináší několik zásadních novinek Linuxová distribuce Fedora 33 přináší několik zásadních novinek
Vývojáři tento týden vypustili do světa linuxovou distribuci Fedora ve verzi 33, která představuje jednu z největších aktualizací v historii systému. Nabízí souborový systém Btrfs jako výchozí a designové změny díky prostředí GNOME 3.38.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“? Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“?
Microsoft pro příští rok chystá snad největší změny vzhledu Windows 10 od jeho vydání. Projekt s kódovým označením „Sun Valley“ údajně promění Průzkumníka souborů, nabídku Start i další součásti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik9 komentářů
Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači
Už roky se spekuluje, že Apple chystá vlastní vyhledávač, který by narušil dominanci společnosti Google. Nyní se objevují další informace, které tyto dohady zesilují a Applebot by se snad mohl stát základem nového vyhledávače.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars
NASA hlásí, že vesmírné plavidlo s roverem Perseverance na palubě už má za sebou půlku své cesty, která vede k Marsu. Už mu tak zbývá urazit "pouze" 235 milionů kilometrů, než vstoupí do atmosféry a půjde na přistání. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely
Dnes vstoupí do prodeje grafická karta GeForce RTX 3070, což bude možná trošku zastíněno dozvuky včerejší prezentace nových Radeonů, ale to plným právem. Gigabyte již své modely představil, ovšem jak jsou na tom zásoby v obchodech? 
Včera, aktualita, Jan Vítek