Motorola oficiálně představila smartphone Charm, nabídne QWERTY klávesnici a Android 2.1

Motorola oficiálně představila smartphone Charm, nabídne QWERTY klávesnici a Android 2.1
, , aktualita
V poslední době se zdá, že to Motorola myslí se smartphony s Google Androidem opravdu vážně. Po modelech Dext/Cliq, Milestone a Cliq XT se v nabídce amerického výrobce objevil chytrý telefon Charm. Ten se pokouší zaujmout nejen operačním...
K oblíbeným
reklama
V poslední době se zdá, že to Motorola myslí se smartphony s Google Androidem opravdu vážně. Po modelech Dext/Cliq, Milestone a Cliq XT se v nabídce amerického výrobce objevil chytrý telefon Charm. Ten se pokouší zaujmout nejen operačním systémem Android 2.1, ale také čtyřřadou QWERTY klávesnicí, která je umístěna pod displejem.  Přístroj pracuje v GSM sítích na frekvenci 850, 900, 1800 a 1900 MHz, pro připojení k Internetu je k dispozici nejen GPRS a EDGE, ale také mnohem rychlejší HSDPA. Nechybí Bluetooth 2.0 a Wi-Fi v podání 802.11b/g/n, ke komunikaci s počítačem je možno rovněž použít microUSB rozhraní. Motorola Charm dostala do vínku také GPS přijímač a 3,5 mm jack konektor. Kapacita dodávaného akumulátoru činí 1 170 mAh.

  Zdroj: Motorola
  reklama
  Nejnovější články
  NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
  Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
  Dnes, aktualita, Jan Vítek
  Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
  Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
  Dnes, aktualita, Jan Vítek
  NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
  Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
  Dnes, aktualita, Jan Vítek
  Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
  YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
  Dnes, rozhovor, Karel Polívka
  Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
  Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
  Včera, aktualita, Kateřina Hoferková