reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Motorola RAZRberry – Designově povedená břitva

18.2.2005, Pavel Bureš, článek
Motorola RAZRberry – Designově povedená břitva
Po uvedení mobilního telefonu RAZR od Motoroly na trh se odborná i laická veřejnost rozdělila na dva tábory – část nezvyklou koncepci odsuzuje, většině se však provedení stylové Motoroly líbí. Cílení na určitou skupinu zákazníků je poznat z ceny, která není zrovna lidová. To by ani být neměla, protože pak by si ji mohl dovolit skoro každý a RAZR by ztratil punc něčeho jedinečného. Motorola však nechce zůstat pozadu ani na poli víceúčelových a tak uvolnila několik informací o chystaném komunikátoru, se kterým uděláte dojem na každém večírku.
RAZR je jasně stylový telefon, který mnoha funkcemi neoplývá a již od pohledu je jasné, že se nejedná o pracovní nástroj. CEO Motoroly řekl, že firma připravuje nástupce modelu MPx220, který však bude mnohem tenčí než předchůdce a více podobný RAZRu, než ostatním zařízením MPx.

V současné době nejsou k dispozici fotografie očekávaného zařízení, RAZRberry by měl být oficiálně představen na 3GSM.

Očekává se, že operačním systémem bude Windows Mobile Phone Edition. Pro pracovní nasazení je třeba rychlé a pohodlné zadávání znaků, za tímto účelem najdeme v přístroji, stejně jako u předchůdce, QWERTY klávesnici. S největší pravděpodobností bude zachována duální rozvírací koncepce, díky níž lze do relativně malého přístroje vměstnat řadu ovládacích prvků.

Motorola RAZRberry by měla být k dispozici v druhé polovině roku 2005.
Zdroj: Brightand
reklama