reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Výrobce:

Motorola

Vše o výrobci | Jen články a recenze
Motorola A920 - Symbian OS a sítě 3G?

Motorola A920 - Symbian OS a sítě 3G?

Další stroj s neuvěřitelnými schopnostmi se blíží na trh, stupeň maximální integrace předvádí Motorola tentokrát na triband GSM/GPRS/UMTS přístroji Motorola A920. Vedle toho, že se s ním samozřejmě dovoláte prakticky na všech světadílech, obsahuje vestavěný digitální fotoaparát (kameru), je tu i GPS a integrovaná herní konzole.
18.3.2003, Petr Hájek
Frog Design / Motorola Offspring Wearables Concept

Frog Design / Motorola Offspring Wearables Concept

Zatímco někteří výrobci PDA se vydali cestou totální integrace (Sony), jiní, jako třeba Motorola, vyrazili směrem opačným. Podívejme se dnes, jak vypadá unikátní koncept "obléknutelné" personální LAN postavené na BT, kde každé ze zařízení má specializovanou funkci a přitom spolu všechna dle potřeby komunikují.
14.3.2003, Petr Hájek
Motorola A760 - Linux a Java PDA/Phone

Motorola A760 - Linux a Java PDA/Phone

Společnost Motorola ohlásila, že vyvíjí přístroj Motorola A760, ve kterém se snaží skloubit vlastnosti ideálního mobilu s PDA pod OS Linux. Toto nekonvenční PDA by mělo nabídnout věci jako je digitální fotoaparát, MP3 a video player, přístup k internetu nebo Bluetooth. Prozatím přinášíme aspoň pár fotek tohoto zařízení, které mírně připomíná komunikátory od Handspringu.
17.2.2003, Petr Hájek
Motorola - Skutečně originální nabídka

Motorola - Skutečně originální nabídka

Motorola ve spolupráci s firmou Printperso, specialisty na rychlé metody personalizace...
21.1.2003, Petr Hájek
6 nových kousků od Motoroly!

6 nových kousků od Motoroly!

Dnes Vám přinášíme fotografie nových mobilů a smartfounů od Motoroly spolu s přehledem technických specifikací. Konkrétně představíme modely Motorola C350, 388c, V600, T725, A835 a E380. Trend je jasný - čím dál tím větší integrace, konektivita a barevné displeje. Doba, kdy lowendový mobil bude vlastně barevný smartfoun se blíží...
10.1.2003, Petr Hájek
Motorola inovuje BT Handsfree

Motorola inovuje BT Handsfree

Společnost Motorola chystá novou verzi svojí Bluetooth bondovky. Předpokládá se, že se objeví na trhu někdy v prvním čtvrtletí roku 2003. Nová verze vylepšuje kompatibilitu a interoperabilitu, prodlužuje výdrž (4 h hovoru, 70 h standby) a bude se prodávat za 150 USD.
7.1.2003, Petr Hájek
Jak ovlivní přetaktování procesoru výdrž?

Jak ovlivní přetaktování procesoru výdrž?

V rámci nebývalé odezvy na tento článek mi přišlo množství emailů, ve kterých se mě opakovaně ptáte, proč jsme neprovedli také test s podtaktováním. Dnes tedy taktování podruhé, tentokrát doplněné i o informace, jak výdrž ovlivní podtaktování na 22 MHz.

Vyzkoušeli jsme, jak se změní celková výdrž systému, když se procesor Motorola v Sony Clié S320 postupně přetaktuje na 22 MHz, 33 MHz a 66 MHz. V následujícím testu pak bylo dosaženo zajímavého výsledku, který poskytuje základní představu o poměru frekvence a výdrže u podobných zařízení.
20.12.2002, Petr Hájek

eSensor - první biočip od Motoroly

Motorola dodala prostřednictvím společnosti Motorola Life Sciences laboratořím Sanofi-Synthelabo svůj první biočip pro analýzu DNA eSensor...
23.11.2001, Petr Klabazňa3

Mobilní telefony na ruční pohon...

Mobilní telefon, neboli prostě mobilka se stala pro mnohé uživatele nedílnou součástí každodenního života. Někteří by si již bez ní ani nedovedli představit svůj běžný (pracovní) den. Ovšem znáte to, co když Vám v terénu dojdou baterie a vy nutně potřebujete vyřídit něco neodkladného?
14.9.2001, Petr Klabazňa7

Bluetooth jako další mobilní operátor?

Motorola již telefonuje přes Bluetooth .. v tomto týdnu zahájila Motorola dodávky své nové mobilky Timeport 270c, která disponuje technologií Bluetooth. Že by začátek nové éry modrozubých mobilních operátorů?
27.7.2001, Petr Klabazňa5

Motorola se snaží udržet pozici na PDA trhu

Motorola - významný dodavatel procesorů pro PDA (personal digital assistants) reaguje na zvýšené nároky na výkon, které přišly s rozšířením multimediálních funkcí PDA...
18.5.2001, Emil Pavelka

Jak bude vypadat komunikace budoucnosti v podání Motoroly?

Motorola představila design budoucnosti, který dá všednímu životu zcela nové dimenze … V italském Miláně představila Motorola na veletrhu Salone Internazionale del Mobile 2001 návrhy nejnovějších modelů svých zařízení. Ovšem nejde jen o novou podobu produktů, ale o zcela nový přístup k filozofii mobilní komunikace – ostatně posuďte sami..
12.4.2001, Petr Klabazňa1

ImageMOS senzor s rozlišením SXGA (1.3 megapixelů)

Nízké náklady výroby, malá spotřeba energie, dostatečné rozlišení .. to vše by mohlo dopomoci k masovějšímu rozlišení tohoto obrazového snímače od Motoroly. Vždyť na vývoji technologie pracovaly společně tak věhlasné firmy jako je Motorola a Kodak, což určitý předpoklad úspěchu přeci jen zaručuje.
5.1.2001, Petr Klabazňa

Chcete být v dnešní době "in", ostatně kdo NE?

S Motorolou v.100 se Vám to může povést.
23.11.2000, Petr Klabazňa1

Motorola kupuje od Hyundaie továrnu

Americký gigant plánuje investovat do své nové továrny na výrobu součástek pro mobilní komunikaci neuvěřitelných 1.3 miliardy liber !
26.4.2000, Michal Kalusek

Motorola a připojení na Internet bez drátů

Již nestačí volné připojení pomocí modemu.
7.10.1999, Petr Klabazňa