MSI a pasivně chlazený Celeron 847 na desce Micro-ATX

MSI a pasivně chlazený Celeron 847 na desce Micro-ATX
, , aktualita
Společnost MSI si připravila další model základní desky, ovšem ne ledajaký. Její nová C847MS-E33 je totiž vybavena procesorem Intel Celeron 847, který je tedy již usazen na PCB a také má vlastní chlazení v podobě žebrovaného pasivu. Procesor...
K oblíbeným
reklama
Společnost MSI si připravila další model základní desky, ovšem ne ledajaký. Její nová C847MS-E33 je totiž vybavena procesorem Intel Celeron 847, který je tedy již usazen na PCB a také má vlastní chlazení v podobě žebrovaného pasivu.

Procesor Celeron 847 je založen na architektuře Sandy Bridge a nabídne dvě jádra na 1,1 GHz, 2 MB L2 cache a také dvoukanálový řadič pro DDR3. Jeho TDP je 17 W, což dle MSI evidentně stačí na pasivní chlazení. Vedle procesoru je na desce také čipová sada Intel NM70 poskytující dva porty SATA 6 Gbps a také dva SATA 3 Gbps.

Vedle toho na desce najdeme dva DDR3 DIMM pro až 16 GB DDR3-1333 MHz, slot PCI Express 2.0 x16, dva klasické PCI a jeden PCI Express 2.0 x1. Zadní štítek a headery pak nabídnou 6kanálové HD audio s S/PDIF (optický i koax), gigabitový Ethernet, porty USB 2.0, HDMI a D-Sub. Cena se má pohybovat kolem 70 - 80 USD.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Zabugovaný software arizonských věznic drží vězně za mřížemi déle, než by měl Zabugovaný software arizonských věznic drží vězně za mřížemi déle, než by měl
Nejen u nás jsou výsledky státních zakázek na software často změtí programů plných chyb. Své si užívají i v arizonských vězeních. Software ACIS by měl zajišťovat evidenci vězňů i doby jejich propouštění, místo pomoci ale spíše škodí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře