www.svethardware.cz
>
>
>
>

MSI představuje dvě mechanické klávesnice

MSI představuje dvě mechanické klávesnice
, , aktualita
Na začátku tohoto roku jsme se mohli dozvědět o tom, že MSI chystá mechanické klávesnice. Nyní je to již oficiální a jde o jednu herní klávesnici Mechanical Gaming Keyboard GK-601 a jednu kancelářskou Classic series Keyboard. Obě jsou založeny...
K oblíbeným
reklama
Na začátku tohoto roku jsme se mohli dozvědět o tom, že MSI chystá mechanické klávesnice. Nyní je to již oficiální a jde o jednu herní klávesnici Mechanical Gaming Keyboard GK-601 a jednu kancelářskou Classic series Keyboard. Obě jsou založeny na tlačítkách Cherry MX Red s lineárním stiskem. To je škoda, neboť v druhém případě bych osobně rád na trhu viděl raději další mechanický model s tlačítky Cherry MX Blue, jichž se u nás moc nedostává.

Model GK-601 se žlutým pruhem slibuje stejně barevné podsvícení každé klávesy zvlášť, přičemž každá má také vydržet 50 milionů úhozů. Tento model je také vybaven 128kB pamětí, do níž můžeme uložit až 50 různých maker, ovšem ta nebudeme moci přiřadi speciálním klávesám, protože tu žádné nejsou. Máme tu ale hub se dvěma porty USB 2.0 a dvěma audio konektory pro sluchátka a mikrofon. Druhá klávesnice by měla být v podstatě stejná, jen bez výše zmíněných rozšíření, tedy i bez podsvícení.

Elektronika klávesnice GK-601 navíc nabídne také N-Key Rollover i na rozhraní USB, takže nás nemusí trápit "ghosting" kláves. Krom toho si budeme moci také zablokovat klávesu Windows, což je u herních modelů běžné a podsvícení budeme moci nastavit na čtyři úrovně intenzity.

Zdroj: TZ MSI
reklama
Nejnovější články
PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle
Společnosti Sony a Microsoft se nově podělily o své finanční výsledky týkající se i herních konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X a S. Obě se chlubí rekordními čísly, i když vítěz tu přece jen je a vcelku jasný a očekávaný. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690 Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690
Není to samozřejmě jisté, ale dle Igora Wallosseka by Intel měl letos dostat na trh jen velice omezenou skladbu desktopových procesorů Alder Lake s tím, že ostatní modely plus slabší čipové sady přijdou až v dalším roce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz? Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz?
Tchaj-wanské úřady přijaly záměr TSMC postavit poblíž města Baoshan novou továrnu, která bude využita pro výrobu dosud nejmodernějším známým procesem této společnosti. Jde o N2, čili o 2nm proces. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede
Hubbleův vesmírný dalekohled sleduje už velice dlouho okolní vesmír včetně lokálních planet a jejich měsíců. Má tak i řadu snímků jupiterova měsíce Ganymede, díky nimž se objevil důkaz o tom, že na něm existuje voda v podobě páry.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány
Někteří jistě čekali, že to se systémovými požadavky Microsoftu na instalaci a zprovoznění OS Windows 11 nebude nakonec tak horké, ale z firmy nyní zní, že si stojí za svým a bude si je vynucovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů