www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI připravilo malý All in One AP1920

MSI připravilo malý All in One AP1920
, , aktualita
Společnost MSI zařazuje do své nabídky nový All in One desktop, či by možná bylo lepší vzhledem k hardwarové výbavě říkat nettop. Jedná se o model WindTop AP1920, jenž je vybaven 18,5" obrazovou s rozlišením 1366 x 768, v niž je veškerá...
K oblíbeným
reklama
Společnost MSI zařazuje do své nabídky nový All in One desktop, či by možná bylo lepší vzhledem k hardwarové výbavě říkat nettop. Jedná se o model WindTop AP1920, jenž je vybaven 18,5" obrazovou s rozlišením 1366 x 768, v niž je veškerá hardwarová výbava. Tato obrazovka může mít barvu Piano Black či Pearl White, čili prostě černou nebo bílou.

WindTop AP1920 nabídne přední 1,3Mpix webkameru a pod kapotou pak má nepříliš výkonnou hardwarovou sestavu: procesor Intel Atom D510 se dvěma jádry na 1,66 GHz, 2 GB operační paměti. 320GB pevný disk, mechaniku DVD-RW, čtečku karet 6 v 1 a pak disponuje rozhraním Ethernet a 802.11 b/g/n WiFi. O portech USB se zpráva nezmiiňuje, ale samozřejmě tu nějaké budou, abychom mohli připojit klávesnici a myš.

Rozměry nového AiO jsou 450 x 420 x 35 mm (tedy bez podstavce, jejž lze odstranit) a hmotnost 7 kg. Zmíněnou klávesnici a myš dostaneme v základním balení.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD
Server Phoronix se zaměřil na to, jak s výkonem procesorů Intel a AMD zamávaly veškeré záplaty proti chybám od té doby, co se objevil Spectre a Meltdown. Ukázalo se, že řeči o dopadu především na výkon CPU Intel nejsou přehnané. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek