MSI také ukázalo desku s LGA 1150

MSI také ukázalo desku s LGA 1150
, , aktualita
Společnost MSI nezůstala za Gigabytem pozadu a také prezentovala jednu ze svých základních desek se socketem LGA 1150 pro procesory Intel Haswell. Jedná se o základní desku Z87A Gaming Series, která však evidentně ještě není hotová, ale...
K oblíbeným
reklama
Společnost MSI nezůstala za Gigabytem pozadu a také prezentovala jednu ze svých základních desek se socketem LGA 1150 pro procesory Intel Haswell. Jedná se o základní desku Z87A Gaming Series, která však evidentně ještě není hotová, ale vypadá již funkčně.
- klikněte pro zvětšení -


Deska nabídne dokonce 16fázové napájení VRM pro procesor a energii si bude brát až ze dvou 8pinových konektorů EPS, jako by snad výrobci očekávali, že procesory Haswell budou trhat rekordy, co se týče spotřeby. Nicméně je jasné, že MSI myslí především na pokusy o přetaktování.

Dále tu máme čtyři sloty DDR3 DIMM pro až 64GB dvoukanálové paměti, tři PCI Express 3.0 x16 (konfigurace x16/NC/NC, x8/x8/NC, nebo x8/x4/x4) a pak tu jsou čtyři PCI Express 2.0 x1, což se tak často nevidí.

Disky a jiná zařízení můžeme připojit na osm SATA 6 Gbps a pak tu je 8kanálové audio, Gb Ethernet, osm USB 3.0 (šest na zadním panelu), dva HDMI a také DisplayPort. Mimochodem vyfocená základní deska bude základem nejen pro Z87A Gaming Series, ale také pro Z87A-GD65.

Zdroj: lab501.ro
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik10 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů