MSI uvádí desku 970 GAMING pro AMD FX

MSI uvádí desku 970 GAMING pro AMD FX
, , aktualita
V záplavě nových desek pro procesory Intel Haswell Refresh a Broadwell se objevila novinka od společnosti MSI, která je určena pro procesory AMD FX. Jedná se o desku MSI 970 GAMING se socketem AM3+.
K oblíbeným
reklama
Zatím to vypadá, že společnost AMD nehodlá pokračovat s vývojem procesorů FX založených na jádrech Piledriver. Ty stávající jsou již téměř dva roky staré a v plánech firmy AMD není nic, co by je nahradilo. I přesto se společnost MSI rozhodla vypustit na trh novou základní desku 970 GAMING, která je vybavena socketem AM3+.

MSI 970 GAMING nabídne po dvou slotech PCI Express 3.0 x16, PCI Express 2.0 x1 a PCI, pro paměti DDR3 má připraveny čtyři sloty a pro zařízení SATA pak šest portů. Pro napájení procesoru je pak připraveno osm fází a jako obvykle se i zde dočkáme oddělené části desky, která obsahuje komponenty a obvody pro audio.

Toto audio (MSI Audio Boost 2) je založeno na čipu Creative Sound Blaster Cinema2 a nabídne různé profily pro různá sluchátka a samozřejmě slibuje kvalitní audio komponenty. Vedle toho MSI nabídne také speciální USB porty USB Audio Power, které slouží k připojení externích DAC a využívají vlastní zdroj napájení oddělený od ostatních portů.

Deska také využívá komponenty řady Military Class 4, mezi něž patří kondenzátory Hi-C CAP, Solid CAP, Dark CAP, SFC a cívky Dark Choke. Deska je také chráněna proti vlhkosti a má různé proudové ochrany. Ve výbavě nechybí OC Genie 4 & Click BIOS 4 pro snadné přetaktování a také software Control Center pro monitorování, ladění a vzdálený dohled nad systémem.

Zdroj: TZ MSI
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář