reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

MSI uvádí malou desku s integrovaným dvoujádrovým Celeronem

, , aktualita
MSI uvádí malou desku s integrovaným dvoujádrovým Celeronem
Procesor disponuje vlastním řadičem pro dvoukanálové zapojení pamětí DDR3, pro něž tu máme dva sloty DIMM s podporou až 16 GB. Dále tu je jeden slot PCI Express 2.0 x1, takže lepší grafickou kartu nebudeme moci využít, úložná zařízení se...
MSI uvádí malou desku s integrovaným dvoujádrovým Celeronem
Procesor disponuje vlastním řadičem pro dvoukanálové zapojení pamětí DDR3, pro něž tu máme dva sloty DIMM s podporou až 16 GB. Dále tu je jeden slot PCI Express 2.0 x1, takže lepší grafickou kartu nebudeme moci využít, úložná zařízení se připojí přes jeden SATA 6 Gbps či také jeden 3 Gbps a pro obrazový výstup poslouží D-Sub a DVI. Zbytek rozhraní zahrnuje 6kanálové HD Audio, gigabitový Ethernet, PS/2 a několik portů USB 2.0. UEFI BIOS zahrnuje také podporu Windows 8 Secure Boot.

Cena MSI C847IS-P33 není známa, ale vzhledem k její spíše slabší výbavě nepůjde o velkou částku.

Zdroj: ExPreviewSpolečnost MSI zařadila do nabídky novou základní desku C847IS-P33 formátu Mini-ITX, která nenabídne ani APU od AMD, Atom od Intelu či jen procesorový socket, ale již integrované dvoujádro Intel Celeron 847. Jedná se o 1,1GHz procesor založený na 32nm architektuře Sandy Bridge se 2 MB L3 cache a podporou instrukcí SSE4.2 a EM64T. Jeho TDP je 17 W, a tak pro jeho chlazení bude stačit malý hliníkový pasiv s ventilátorkem. Ještě menší chladič, a tentokrát už bez ventilátoru, se postará o čipovou sadu NM70.


reklama
reklama
reklama