www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI uvádí nereferenční karty Radeon HD 7770 a HD 7750

MSI uvádí nereferenční karty Radeon HD 7770 a HD 7750
, , aktualita
Společnost MSI rozšířila svou nabídku grafických karet o dva nové modely a totiž Radeon HD 7770 a HD 7750. Při porovnání s referenčním designem od AMD jsou tyto karty od MSI vybaveny nereferenčním chlazením, které používá dva ventilátory....
K oblíbeným
reklama
Společnost MSI rozšířila svou nabídku grafických karet o dva nové modely a totiž Radeon HD 7770 a HD 7750. Při porovnání s referenčním designem od AMD jsou tyto karty od MSI vybaveny nereferenčním chlazením, které používá dva ventilátory. Přibalen je program Afterburner pro přetaktování.

MSI Radeon HD 7770 je vybaven 640 Stream procesory, 40 texturními jednotkami, 16 jednotkami ROP, 128bitovou paměťovou sběrnicí. Konkurenci se ale vymyká zvýšenými takty, jádro bylo totiž přetaktováno na 1020 MHz. Paměť typu GDDR5 s kapacitou 1 GB nicméně funguje na standardních 1 125 MHz.
Radeon HD 7750 má taktéž nezměněnou frekvenci paměti a přetaktované jádro Cape Verde Pro, které tak pracuje na 830 MHz. Oproti staršímu modelu je přítomno 512 Stream procesorů a 32 texturních jednotek. Počet jednotek ROP a šířka paměťové sběrnice zůstaly nezměněny.

Obě karty disponují výstupy dual-link DVI, DisplayPort a HDMI 1.4a. Prozatím nebyla oznámena cena, za kterou je bude možné zakoupit. Pohybovat se pravděpodobně bude okolo doporučené ceny stanovené výrobcem čipů, společností AMD, která je přibližně €121 pro Radeon HD 7770 a €83 pro Radeon HD 7750.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle
Společnosti Sony a Microsoft se nově podělily o své finanční výsledky týkající se i herních konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X a S. Obě se chlubí rekordními čísly, i když vítěz tu přece jen je a vcelku jasný a očekávaný. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690 Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690
Není to samozřejmě jisté, ale dle Igora Wallosseka by Intel měl letos dostat na trh jen velice omezenou skladbu desktopových procesorů Alder Lake s tím, že ostatní modely plus slabší čipové sady přijdou až v dalším roce.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Taiwan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz? Taiwan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz?
Tchaj-wanské úřady přijaly záměr TSMC postavit poblíž města Baoshan novou továrnu, která bude využita pro výrobu dosud nejmodernějším známým procesem této společnosti. Jde o N2, čili o 2nm proces. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede
Hubbleův vesmírný dalekohled sleduje už velice dlouho okolní vesmír včetně lokálních planet a jejich měsíců. Má tak i řadu snímků jupiterova měsíce Ganymede, díky nimž se objevil důkaz o tom, že na něm existuje voda v podobě páry.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány
Někteří jistě čekali, že to se systémovými požadavky Microsoftu na instalaci a zprovoznění OS Windows 11 nebude nakonec tak horké, ale z firmy nyní zní, že si stojí za svým a bude si je vynucovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů