www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI uvádí nereferenční karty Radeon HD 7770 a HD 7750

MSI uvádí nereferenční karty Radeon HD 7770 a HD 7750
, , aktualita
Společnost MSI rozšířila svou nabídku grafických karet o dva nové modely a totiž Radeon HD 7770 a HD 7750. Při porovnání s referenčním designem od AMD jsou tyto karty od MSI vybaveny nereferenčním chlazením, které používá dva ventilátory....
K oblíbeným
reklama
Společnost MSI rozšířila svou nabídku grafických karet o dva nové modely a totiž Radeon HD 7770 a HD 7750. Při porovnání s referenčním designem od AMD jsou tyto karty od MSI vybaveny nereferenčním chlazením, které používá dva ventilátory. Přibalen je program Afterburner pro přetaktování.

MSI Radeon HD 7770 je vybaven 640 Stream procesory, 40 texturními jednotkami, 16 jednotkami ROP, 128bitovou paměťovou sběrnicí. Konkurenci se ale vymyká zvýšenými takty, jádro bylo totiž přetaktováno na 1020 MHz. Paměť typu GDDR5 s kapacitou 1 GB nicméně funguje na standardních 1 125 MHz.
Radeon HD 7750 má taktéž nezměněnou frekvenci paměti a přetaktované jádro Cape Verde Pro, které tak pracuje na 830 MHz. Oproti staršímu modelu je přítomno 512 Stream procesorů a 32 texturních jednotek. Počet jednotek ROP a šířka paměťové sběrnice zůstaly nezměněny.

Obě karty disponují výstupy dual-link DVI, DisplayPort a HDMI 1.4a. Prozatím nebyla oznámena cena, za kterou je bude možné zakoupit. Pohybovat se pravděpodobně bude okolo doporučené ceny stanovené výrobcem čipů, společností AMD, která je přibližně €121 pro Radeon HD 7770 a €83 pro Radeon HD 7750.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková