www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI uvádí přetaktovanou R7950 Twin Frozr III 3GD5/OC

MSI uvádí přetaktovanou R7950 Twin Frozr III 3GD5/OC
, , aktualita
Společnost MSI, která se ve vlastní zprávě pasovala na nejlepšího výrobce grafických karet v minulém roce, si připravila novou grafickou kartu v podobě modelu R7950 Twin Frozr III 3GD5/OC, která je postavena na nejnovějším GPU od AMD. Využívá...
reklama
Společnost MSI, která se ve vlastní zprávě pasovala na nejlepšího výrobce grafických karet v minulém roce, si připravila novou grafickou kartu v podobě modelu R7950 Twin Frozr III 3GD5/OC, která je postavena na nejnovějším GPU od AMD. Využívá také výkonný chladič Twin Frozr III se dvěma 80mm ventilátory s lopatkami Propeller Blade, která má oproti referenčnímu chladiči nabídnout teploty až o 10 °C nižší při rovněž nižší hlučnosti.

Karta je také vybavena nástrojem Afterburner určeným pro přetaktování, a to až o 37,5%, k čemuž mají rovněž napomoci komponenty Military Class III. Produktová řada grafických karet MSI R7900 jinak zahrnuje také další dva modely R7970-2PMD3GD5/OC a R7950-2PMD3GD5/OC.
 • Název - R7950 Twin Frozr 3GD5/OC
 • GPU - AMD Radeon HD 7950 - Tahiti Pro
 • 1920 Stream Procesorů - 880 MHz
 • 3072 MB GDDR5 - 384bitová sběrnice - 5200 MHz
 • Výstupy - DVI-I - HDMI - 2x Mini-DisplayPort
 • Rozměry a spotřeba - 261 x 111 x 38 mm, <225W
 • Military Class III komponenty - Hi-c CAP, SFC, Solid CAP

Příslušenství
 • 6pinový napájecí kabel
 • Redukce Mini-DisplayPort na DisplayPort
 • Redukce DVI-I na VGA
 • CrossFire propojka
 • CD s ovladači
 • Návod k instalaci a manuál
Zdroj: TZ MSI
reklama
Nejnovější články
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD
Na obzoru už je nová generace pamětí nejen pro naše počítače. Jde o DDR5, od nichž očekáváme logicky především vyšší pracovní frekvence, a tedy i propusnost při sníženém napětí a spotřebě. Co k tomu může říci SK Hynix?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek