www.svethardware.cz
>
>
>
>

MSI uvedlo zakřivěný herní monitor Optix MAG272CQP

MSI uvedlo zakřivěný herní monitor Optix MAG272CQP
, , aktualita
Společnost MSI uvedla na trh nový herní monitor. I při 27" úhlopříčce nabídne zakřivení 1500R. Pochlubit se chce také vysokou obnovovací frekvencí 165 Hz a podporou 10bitových barev. Novinka má i port UBS-C.
K oblíbeným
reklama
V nabídce monitorů společnosti MSI se objevuje nový model Optix MAG272CQP. Ten doplňuje další modely řady MAG272 a kombinuje jak rychlý 165Hz panel VA, tak i zakřivení. To je zde i navzdory nepříliš velké 27" úhlopříčce a činí 1500R. Novinka nabídne rozlišení WQHD, tedy 2560×1440 pixelů. Odezva MPRT činí 1 ms a díky VA panelu je monitor schopen dosáhnout vysokého kontrastu 3000:1. Samozřejmostí jsou 178° pozorovací úhly. Maximální jas činí 300 nitů (displej je jen HDR Ready) a těšit se můžeme na podporu 10bitových barev (patrně 8bit+FRC). Nechybí ani FreeSync Premium, hráče potěší i Night Vision pro lepší detaily v tmavých místech. Pro šetření zraku tu máme Anti-Flicker a Less Blue Light.
 
MSI Optix MAG272CQP
 
MAG272CQP má jeden Display Port 1.2 a dva porty HDMI 2.0, nechybí ani dvakrát USB-A 3.2 Gen1, jeden USB-B 3.2 Gen1 a oproti dalším modelům tu máme nově i USB-C. K dispozici je také výstup na sluchátka. Podporována je možnost montáže na zeď či rameno (VESA 100×100mm). Monitor lze výškově polohovat ve 130mm rozsahu, umožňuje také náklon od -5° do +20°. Spotřeba monitoru činí 32 W.
 
MSI Optix MAG272CQP
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
První filmové studio ve vesmíru? Modul se má připojit k ISS v roce 2024 První filmové studio ve vesmíru? Modul se má připojit k ISS v roce 2024
Po oběžné dráze Země už za pár let může obíhat první skutečně kosmické filmové studio. Za projektem stojí společnost Space Entertainment Enterprise, která plánuje, že by se modul s filmovým studiem mohl k ISS připojit v roce 2024.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
GeForce RTX 3080 12GB v testu: malý rozdíl za velký příplatek? GeForce RTX 3080 12GB v testu: malý rozdíl za velký příplatek?
NVIDIA nedávno náhle vypustila na trh karty GeForce RTX 3080 s 12 GB paměti, které mají sice o trošku lépe vybavené GPU, více paměti a jejich širší rozhraní. Přesto nejde o samostatný model. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Minideska s RISC-V s osmi UART může posloužit jako alternativa Arduina Minideska s RISC-V s osmi UART může posloužit jako alternativa Arduina
Na čínském trhu se objevila zajímavá maličkost v podobě vývojářské malé desky ve stylu Arduina, která je ovšem založena na čipu s architekturou RISC-V. Co nám vůbec nabídne za možnosti a výbavu krom celkem osmi rozhraní UART? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
ASIC Intelu pro těžbu Bitcoinu budou dva: domácí 7nm a 5nm od TSMC ASIC Intelu pro těžbu Bitcoinu budou dva: domácí 7nm a 5nm od TSMC
Intel nás tento týden překvapil svými zbrusu novými ASIC, které jsou určeny konkrétně pro těžbu Bitcoinu a mohlo by jít o hardware, který velice zahýbe svým trhem. Nyní už tu máme o Bonanza Mine další podrobnosti. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Intel v Ohiu postaví dvě nové továrny, může tam investovat až 100 mld. USD Intel v Ohiu postaví dvě nové továrny, může tam investovat až 100 mld. USD
Intel se teprve chystá představit svůj plán týkající se výrobní strategie, ovšem až večer v půl deváté. Mezitím se ale na svět dostala jeho tisková zpráva, dle níž se v Ohiu mohou těšit na jeho nové továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek