www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI vypouští do světa své první herní AiO

MSI vypouští do světa své první herní AiO
, , aktualita
Společnost MSI si připravila svůj první počítač typu All in One, který prezentuje jako první herní model svého druhu. Jedná se o AG2712 vybavený 27" monitorem s 10bodovým dotykovým ovládáním a rozlišením Full HD, který je vybaven grafickou...
K oblíbeným
reklama
Společnost MSI si připravila svůj první počítač typu All in One, který prezentuje jako první herní model svého druhu. Jedná se o AG2712 vybavený 27" monitorem s 10bodovým dotykovým ovládáním a rozlišením Full HD, který je vybaven grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 670MX se 3 GB vlastní paměti GDDR5 a podporou Optimus.

Jako mozek počítače se zde využije procesor Core i7-3630QM pracující na základní frekvenci 2,4 GHz s turbem až 3,4 GHz, který bude mít po ruce až 16 GB DDR3 RAM v modulech SO-DIMM. Data budeme ukládat na 1TB a 7200RPM pevný disk, přičemž volitelné je zde 128GB SSD.

Další výbava zahrnuje Wi-Fi 802.11n, DVD Super Multi, čtečku karet 3 v 1, dva 5W reproduktory, po dvou portech USB 3.0 a 2.0 (+ dva další USB 3.0 na boku), výstup i vstup HDMI, ethernetový RJ-45 a výstup D-Sub. Nad monitorem také najdeme 2Mpix webkameru, pak tu je možnost instalace TV tuneru a také instalace na zeď (rozteč 200 x 100 mm). Celkové rozměry počítače jsou 672 x 483 x 66 mm, hmotnost 16,2 kg a napájení zajistí 180W adaptér.

Zdroj: TZ MSI
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů