www.svethardware.cz
>
>
>
>

Multifunkce Epson WorkForce Pro WF-R4640 s dodaným inkoustem na 20 tisíc stran

Multifunkce Epson WorkForce Pro WF-R4640 s dodaným inkoustem na 20 tisíc stran
, , aktualita
Další novou multifunkcí řady Epson EcoTank je WorkForce Pro WF-R4640, která při koupi obsahuje v balení inkoust na vytištění 20 tisíc stran. Toto by mělo stačit na dva roky provozu, aniž by bylo nutné kupovat další inkoust.
K oblíbeným
reklama
Řada tiskáren EcoTank společnosti Epson se vyznačuje extrémně nízkými náklady na tisk způsobenými velmi levným originálním inkoustem (to je ale zase vykoupeno vyšší pořizovací cenou tiskáren). Jednou z posledních novinek je model WorkForce Pro WF-R4640 (pozor, neplést s již existujícím modelem WF-4640). Doplňuje levnější modely WorkForce ET-4500 a ET-4550, které jsme si již představili.


Epson WorkForce Pro WF-R4640


Nový model WF-R4640 používá tiskový systém PrecisionCore s kapkami inkoustu od 2,8 pl. Maximální rozlišení tisku činí 4800×1200 dpi a rychlost jednostranného tisku může dosahovat hodnoty 20 stran za minutu barevně i černobíle. U oboustranného tisku to činí 11 stran za minutu. K dispozici je barevný CIS skener s rozlišením 1200×2400 dpi, který může využít služeb automatického oboustranného podavače (ADF) s kapacitou 35 listů. Díky skeneru je k dispozici i funkce kopírky, která zvládne dosáhnout rychlosti 19 stran za minutu. U kancelářské multifunkce nepřekvapí přítomnost 33,6kbps faxu.


Epson WorkForce Pro WF-R4640 rozměry


Kapacita zásobníků je 580 listů. Jsou zde dva podavače po 250 listech a jeden zadní s kapacitou 80 listů. Tiskárna pracuje se standardními čtyřmi barvami inkoustu a je možné kupovat balení, které vydrží na 10 tisíc stran (platí pro černobílé i barevné), případně větší XL verze pro vytištění 20 tisíc stran. Tiskárna má rozhraní USB 2.0, Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n), 1000Mbps ethernet a Wi-Fi Direct. Podporuje služby Epson Connect, Apple AirPrint a Google Cloud Print. Nechybí ani možnost používat tiskárnu s nejnovější verzí operačního systému Windows 10.

K dispozici je dále 4,3" barevný dotykový displej. Tiskárna produkuje hluk o 51 dB(A). Při kopírování čekejte spotřebu 22 W, ve standby režimu 9,6 W. Režim spánku sníží spotřebu na 3 W, vypnutí pak na 0,4 W. Cena tiskárny byla stanovena na $1199. V ČR nebude dostupná, měla by být ale v prodeji v západní Evropě. U nás jsou k dispozici nové modely z řady L z března 2015.

Zdroj: epson.com
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek