www.svethardware.cz
>
>
>
>

Multifunkce Epson WorkForce Pro WF-R4640 s dodaným inkoustem na 20 tisíc stran

Multifunkce Epson WorkForce Pro WF-R4640 s dodaným inkoustem na 20 tisíc stran
, , aktualita
Další novou multifunkcí řady Epson EcoTank je WorkForce Pro WF-R4640, která při koupi obsahuje v balení inkoust na vytištění 20 tisíc stran. Toto by mělo stačit na dva roky provozu, aniž by bylo nutné kupovat další inkoust.
reklama
Řada tiskáren EcoTank společnosti Epson se vyznačuje extrémně nízkými náklady na tisk způsobenými velmi levným originálním inkoustem (to je ale zase vykoupeno vyšší pořizovací cenou tiskáren). Jednou z posledních novinek je model WorkForce Pro WF-R4640 (pozor, neplést s již existujícím modelem WF-4640). Doplňuje levnější modely WorkForce ET-4500 a ET-4550, které jsme si již představili.


Epson WorkForce Pro WF-R4640


Nový model WF-R4640 používá tiskový systém PrecisionCore s kapkami inkoustu od 2,8 pl. Maximální rozlišení tisku činí 4800×1200 dpi a rychlost jednostranného tisku může dosahovat hodnoty 20 stran za minutu barevně i černobíle. U oboustranného tisku to činí 11 stran za minutu. K dispozici je barevný CIS skener s rozlišením 1200×2400 dpi, který může využít služeb automatického oboustranného podavače (ADF) s kapacitou 35 listů. Díky skeneru je k dispozici i funkce kopírky, která zvládne dosáhnout rychlosti 19 stran za minutu. U kancelářské multifunkce nepřekvapí přítomnost 33,6kbps faxu.


Epson WorkForce Pro WF-R4640 rozměry


Kapacita zásobníků je 580 listů. Jsou zde dva podavače po 250 listech a jeden zadní s kapacitou 80 listů. Tiskárna pracuje se standardními čtyřmi barvami inkoustu a je možné kupovat balení, které vydrží na 10 tisíc stran (platí pro černobílé i barevné), případně větší XL verze pro vytištění 20 tisíc stran. Tiskárna má rozhraní USB 2.0, Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n), 1000Mbps ethernet a Wi-Fi Direct. Podporuje služby Epson Connect, Apple AirPrint a Google Cloud Print. Nechybí ani možnost používat tiskárnu s nejnovější verzí operačního systému Windows 10.

K dispozici je dále 4,3" barevný dotykový displej. Tiskárna produkuje hluk o 51 dB(A). Při kopírování čekejte spotřebu 22 W, ve standby režimu 9,6 W. Režim spánku sníží spotřebu na 3 W, vypnutí pak na 0,4 W. Cena tiskárny byla stanovena na $1199. V ČR nebude dostupná, měla by být ale v prodeji v západní Evropě. U nás jsou k dispozici nové modely z řady L z března 2015.

Zdroj: epson.com
reklama
Nejnovější články
Revoluce: Google spouští streamování her Stadia, zakládá i herní studio Revoluce: Google spouští streamování her Stadia, zakládá i herní studio
Google dnes zahájil revoluci ve světě počítačových her. Už nebude potřeba kupovat drahé procesory, spoustu RAM a výkonná GPU. Google Stadia je streamovací platformou, kdy si hry zahrajete na PC, notebooku, telefonu nebo televizi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Firefox 66 konečně nepřehrává automaticky zvuky, umí i Windows Hello Firefox 66 konečně nepřehrává automaticky zvuky, umí i Windows Hello
Nová verze internetového prohlížeče Mozilla Firefox 66 přináší několik velmi užitečných vylepšení. Předně je to fakt, že už konečně nepřehrává automaticky zvuky. Přináší také podporu Windows Helo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Nvidia Jetson Nano, výkonný výpočetní modul pro AI Nvidia Jetson Nano, výkonný výpočetní modul pro AI
Malé počítače pro vývojáře a ovládání nejrůznějších robotů jsou hodně populární a prim v tomto hrají počítače Raspberry. Nvidia nechce zůstávat pozadu a mimo průmyslových Jetsonů přichází i s levnější variantou Jetson Nano.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Noctua uvádí výkonný chladič NH-U12A s moderními ventilátory ze Sterroxu Noctua uvádí výkonný chladič NH-U12A s moderními ventilátory ze Sterroxu
Ventilátory NF-A12x25 z materiálu Sterrox se uplatní na novém chladiči NH-U12A společnosti Noctua. Ten nabídne rovnou dva, takže slibuje i vysoký výkon, ovšem pochopitelně to nebude levné. Co tu tedy máme?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Star Wars: Dark Forces čeká remake od vývojáře z Obsidianu Star Wars: Dark Forces čeká remake od vývojáře z Obsidianu
Star Wars: Dark Forces je letitý titul od LucasArts, který nás v roce 1995 bavil svým 3D prostředím ve stylu Doomu a byl veřejností přijat velice vřele jako kvalitní hra. Ta nyní bude přepracována a stojí za tím zkušený vývojář ze studia Obsidian. 
Včera, aktualita, Jan Vítek