www.svethardware.cz
>
>
>
>

Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku

Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
, , aktualita
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
K oblíbeným
reklama
Na Facebooku se objevil příběh, který zní tak absurdně, že vzbuzuje pochybnosti o své pravdivosti. Na druhou stranu je tato příhoda rozhodně úsměvná a ukazuje vynalézavost některých mužů v tom, jak dostat herní konzoli do domu i přes nesouhlas přítelkyně nebo manželky. Vietnamec údajně toužil tolik po PlayStationu 5, že vymyslel geniální plán. Využil přitom nezvyklého designu novinky od Sony, která podle některých názorů připomíná spíše přerostlý router než herní konzoli. Proto zakoupený PlayStation 5 maskoval za router pro připojení k Wi-Fi.
 
 
Aby byl efekt dokonalý, měl se muž domluvit s pracovníkem, který přijel konzoli nainstalovat. Vybavil jej uniformou místního telekomunikačního operátora Viettel a požádal, aby se choval, jako kdyby přijel kvůli internetovému připojení. Na boční stranu konzole byl dokonce nalepen štítek s telefonním číslem na zákaznický servis operátora. Není jasné, zda vše skutečně proběhlo tak, jak popisují sociální sítě. Na druhou stranu je to docela chytrý plán, jak si pořídit herní konzoli i v případě, kdy s tím jiní členové domácnosti nesouhlasí. Zdaleka ne každý má přehled o dění ve světě technologií, takže by rozhodně nebylo překvapivé, kdyby si někdo spletl PlayStation 5 s jiným zařízením.
 
 
Na druhou stranu zdokumentovat tento plán a pochlubit se s ním na sociálních sítích, odkud se začne šířit po celém světě, není úplně nejlepší nápad. Proto lze předpokládat, že spíše než seriózní plán se jednalo o vtípek autora, nebo snad nějaký způsob virální reklamy. V každém případě bylo zaznamenáno více případů, kdy se zájemci o PS5 snažili obelstít svou manželku, která jim zakázala nákup konzole. Muž z Taiwanu údajně vydával novou herní konzoli za čističku vzduchu. Příběh se dostal na sociální média poté, co žena podvod odhalila a donutila svého manžela PlayStation prodat. Mělo k tomu dojít koncem loňského roku, kdy byl konzolí od Sony skutečný nedostatek a obchody proto hlásily prázdné sklady.
 
 
Jin Wu proto sháněl konzoli z druhé ruky. Většina prodejců využila poptávky převyšující nabídku a prodávala PS5 nedočkavým zájemcům i za několikanásobek původní ceny. V jednom z inzerátů ovšem byla konzole nabízena za podezřele nízkou cenu. Jin Wu si domluvil osobní předání, během kterého zjistil důvod prodeje PS5. Žena totiž zjistila, že se nejedná o čističku vzduchu, jak její manžel tvrdil, a tak mu nařídila se konzole urychleně zbavit. Případ se následně stal virálním a informovala o něm taiwanská a později i zahraniční média.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Call of Duty: Warzone dostal DLSS, jaký je nárůst FPS? Call of Duty: Warzone dostal DLSS, jaký je nárůst FPS?
Už v lednu NVIDIA hlásila, že technologie RTX, a to ray tracing a DLSS přichází do titulu Call of Duty: Warzone, který už v minulém roce dostal podporu technologie Reflex. Dnes se ale podíváme na to, jak mu prospěje DLSS. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Asus Strix XG43UQ, první herní LCD s HDMI 2.1, přijde v květnu Asus Strix XG43UQ, první herní LCD s HDMI 2.1, přijde v květnu
O monitoru Strix XG43UQ od firmy Asus už dobře víme, ale nyní tu máme už celkové specifikace, stejně jako informaci o jeho nástupu na trh. Dle výrobce jde přitom o první herní monitor s HDMI 2.1 na světě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 3080 Ti: 10240 CUDA jader za oficiálních 1099 USD? GeForce RTX 3080 Ti: 10240 CUDA jader za oficiálních 1099 USD?
V této době by už měly být informace o specifikacích karet NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti pravdivé, neboť už se objevily jejich zásilky putující světem. Jaké tedy jsou očekávané finální specifikace, jaká bude cena a kdy karty přijdou na trh? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance na Marsu vytvořil své první zásoby kyslíku Perseverance na Marsu vytvořil své první zásoby kyslíku
NASA po prvním letu helikoptérky Ingenuity hlásí další úspěch z Marsu. Tentokrát už jde o Perseverance a jeho experiment MOXIE, v jehož rámci šlo o tvorbu kyslíku z tamní atmosféry, což se povedlo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Deska Gigabyte s X570S se objevila, co přinese? Deska Gigabyte s X570S se objevila, co přinese?
Nedávno se objevily informace o tom, že možná v dohledné době nastoupí základní desky Gigabyte s označením X570S, což naznačuje, že využijí novou verzi čipové sady X570. Nyní už je zřejmé, že opravdu přijdou. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek