www.svethardware.cz
>
>
>
>

MX Master: dosud nejlepší bezdrátová myš od Logitechu

MX Master: dosud nejlepší bezdrátová myš od Logitechu
, , aktualita
Logitech dnes uvedl na trh novou MX Master Wireless Mouse, kterou označil za svou dosud nejlepší bezdrátovou myš. Jde o ergonomický model určený pro praváky, který se chlubí přesným senzorem a dvěma kolečky i rozhraními.
K oblíbeným
reklama
Logitech MX Master Wireless Mouse přijde na trh v dubnu, a to za doporučenou cenu 2699 Kč. Za takovou částku by skutečně měla mít co nabídnout, takže se podívejme, co to je. Jednak můžeme zmínit ergonomické tělo, které by mělo velmi dobře padnout do pravé ruky a postarat se také o oporu zápěstí a palce. Pak tu máme kolečko, respektive dvě kolečka. Jedno je v klasické pozici a jde jako obvykle o kolečko s režimem krokování a volným protáčením pro rychlé projíždění dlouhých dokumentů. Pak je tu další kolečko na straně, které je určené pro palec, jímž můžeme posouvat obraz do stran, přecházet mezi stránkami nebo jej využít k něčemu jinému.

Co se týče senzoru, Logitech využil svůj Darkfield Laser Sensor, který má zvládnout i práci na čirém skle. A že jde o bezdrátovou myš, můžeme očekávat i baterii (tedy dobíjecí akumulátor) a také příslušné rozhraní. Logitech přitom využil jak svou rádiovou technologii s příjímačem Unifying, tak rozhraní Bluetooth. Můžeme tak myš spárovat s až třemi zařízeními a tlačítkem mezi nimi přepínat (Logitech EasySwitch).

Dobíjení zajistí konektor micro USB a Logitech slibuje, že v případě potřeby bude stačit jedna minuta dobíjení, která zajistí dvě hodiny práce. Lepší ale samozřejmě bude myš nechat dobíjet a dál s ní pracovat. Po dobití na plnou kapacitu má vydržet cca 40 dní práce. Pro nastavení poslouží software Logitech Options, s jehož pomocí si budeme moci nastavit tlačítka, rozlišení senzoru a další funkce.

Rozměry myši jsou 128,3 x 83,5 x 47 mm, hmotnost 147 gramů a výrobce na ni poskytuje dvouletou záruku.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
Nejnovější články
Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper
NASA se připravuje na start mise, v rámci níž bude vyslána průzkumná sonda k Europě. Ze Země do vesmíru má potřebný náklad s kosmickou lodí vynést za výhodnou cenu raketa od společnosti SpaceX.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED
Společnost Samsung si připravila monitorovou novinku v podobě Odyssey Neo G9, která na svém značně prohnutém 49" panelu nabídne rozlišení 5120 x 1440 s vysokou obnovovací frekvencí a podsvícením pomocí Mini LED. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A
Intel včera v noci už odhalil své plány na vývoj moderních výrobních procesů s tím, že se o své výrobní kapacity hodlá v rámci Intel Foundry podělit i s jinými firmami. Huawei to asi nebude, ale máme tu konkrétního zájemce o proces 20A. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář