www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nanoxia ohlásila hlubokou skříň Deep Silence 2

Nanoxia ohlásila hlubokou skříň Deep Silence 2
, , aktualita
Letos v létě se společnost Nanoxia odhodlala ke comebacku a začala nás masírovat zprávami o chystané skříni Deep Silence 1. Ta se na trhu ještě ani nestačila zabydlet a už byl ohlášen její nástupce, model Deep Silence 2 jako zvláště prostorný...
K oblíbeným
reklama
Letos v létě se společnost Nanoxia odhodlala ke comebacku a začala nás masírovat zprávami o chystané skříni Deep Silence 1. Ta se na trhu ještě ani nestačila zabydlet a už byl ohlášen její nástupce, model Deep Silence 2 jako zvláště prostorný middle tower s hlubokým tělem pro náročné počítačové sestavy využívající i vodní chladiče. Sama tato skříň bude opatřena odhlučňovacími materiály.

Tato skříň tak velmi připomíná produkty firmy Fractal Design. Ty mají také ve standardní výbavě odhlučnění a ani vzhledem se moc neliší (řada Define R). Deep Silence 2 nabídne možnost montáže 240mm nebo 120mm radiátoru vodního chlazení na přední HDD šachtu, kam se má onen radiátor snadno vejít díky celkové hloubce skříně 588 mm. Výška je 468 mm a šířka 207 mm.

Ke skříni dostaneme také tři ventilátory Nanoxia Deep Silence 120 mm na 1300 RPM a k nim dvoukanálový regulátor otáček. Celkem je tu ale devět pozic pro 120mm nebo i 140mm ventilátory. Skříň je vyrobena ze 0,7mm plechu SECC, vejdou se do ní desky E-ATX, ATX, M-ATX, Mini-ITX s až 165 mm vysokým procesorovým chladičem a kromě sedmi interních disků tu je jedna 3,5" externí pozice a tři 5,25".

Deep Silence 2 přijde na trh do konce roku, tedy cca o dva měsíce později než první verze.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: červenec 2021 Doporučené PC sestavy: červenec 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek18 komentářů
Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper
NASA se připravuje na start mise, v rámci níž bude vyslána průzkumná sonda k Europě. Ze Země do vesmíru má potřebný náklad s kosmickou lodí vynést za výhodnou cenu raketa od společnosti SpaceX.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED
Společnost Samsung si připravila monitorovou novinku v podobě Odyssey Neo G9, která na svém značně prohnutém 49" panelu nabídne rozlišení 5120 x 1440 s vysokou obnovovací frekvencí a podsvícením pomocí Mini LED. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář