reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Nanoxia ohlásila hlubokou skříň Deep Silence 2

, , aktualita
Nanoxia ohlásila hlubokou skříň Deep Silence 2
Letos v létě se společnost Nanoxia odhodlala ke comebacku a začala nás masírovat zprávami o chystané skříni Deep Silence 1. Ta se na trhu ještě ani nestačila zabydlet a už byl ohlášen její nástupce, model Deep Silence 2 jako zvláště prostorný...
Nanoxia ohlásila hlubokou skříň Deep Silence 2
Letos v létě se společnost Nanoxia odhodlala ke comebacku a začala nás masírovat zprávami o chystané skříni Deep Silence 1. Ta se na trhu ještě ani nestačila zabydlet a už byl ohlášen její nástupce, model Deep Silence 2 jako zvláště prostorný middle tower s hlubokým tělem pro náročné počítačové sestavy využívající i vodní chladiče. Sama tato skříň bude opatřena odhlučňovacími materiály.

Tato skříň tak velmi připomíná produkty firmy Fractal Design. Ty mají také ve standardní výbavě odhlučnění a ani vzhledem se moc neliší (řada Define R). Deep Silence 2 nabídne možnost montáže 240mm nebo 120mm radiátoru vodního chlazení na přední HDD šachtu, kam se má onen radiátor snadno vejít díky celkové hloubce skříně 588 mm. Výška je 468 mm a šířka 207 mm.

Ke skříni dostaneme také tři ventilátory Nanoxia Deep Silence 120 mm na 1300 RPM a k nim dvoukanálový regulátor otáček. Celkem je tu ale devět pozic pro 120mm nebo i 140mm ventilátory. Skříň je vyrobena ze 0,7mm plechu SECC, vejdou se do ní desky E-ATX, ATX, M-ATX, Mini-ITX s až 165 mm vysokým procesorovým chladičem a kromě sedmi interních disků tu je jedna 3,5" externí pozice a tři 5,25".

Deep Silence 2 přijde na trh do konce roku, tedy cca o dva měsíce později než první verze.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama