www.svethardware.cz
>
>
>

NEC zařadil do nabídky MultiSync EA s 23" IPS

NEC zařadil do nabídky MultiSync EA s 23" IPS
, , aktualita
NEC Display Solutions ohlásil nový 23" monitor s panelem typu AH-IPS, jenž se zařadí do série MultiSync EA. Jedná se o model EA234WMi, jenž má oproti předchozím generacím tenčí a lehčí tělo a také slibuje nižší spotřebu. Vybaven je také...
K oblíbeným
reklama
NEC Display Solutions ohlásil nový 23" monitor s panelem typu AH-IPS, jenž se zařadí do série MultiSync EA. Jedná se o model EA234WMi, jenž má oproti předchozím generacím tenčí a lehčí tělo a také slibuje nižší spotřebu. Vybaven je také technologií ControlSync, která umožní uživateli najednou nastavcit až šest stejných monitorů zapojených do jedné velké sestavy, v níž bude jeden fungovat jako hlavní a ostatní se podřídí jeho nastavení.

Krom toho tu máme Smart sensing technology monitorující úroveň okolního osvětlení a přítomnost uživatele, stavitelný stojan a mezi konektory patří HDMI, DisplayPort, DVI-D, D-Sub a čtyřportový USB 2.0 hub.

Panel AH-IPS v monitoru MultiSync EA234WMi má rozlišení 1920 x 1080, pozorovací úhly 178° v obou směrech, jas 250 nit, statický kontrast 1000:1, dva 1W integrované reproduktory plus výstup na sluchátka a mezi samolepkami najdeme také označení ENERGY STAR 6.0, TCO Edge 1.2 a EPEAT Gold.

Výrobce na něj poskytuje 3letou omezenou záruku a od tohoto měsíce by jej měl dát k dispozici za 269 USD, tedy najdříve na americkém trhu.

Zdroj: TZ NEC
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek