Need for Speed: Hot Pursuit Remastered bude v listopadu, máme tu HW nároky

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered bude v listopadu, máme tu HW nároky
, , aktualita
Electronic Arts odhaluje titul Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, který přijde právě deset let po původní verzi hry, kdy byly aktuální konzole Xbox 360 a PlayStation 3. Byl k dispozici dokonce i na platformě Windows Phone.
K oblíbeným
reklama
Společnost Electronic Arts zveřejnila stránky věnované hře Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, která tak bude vylepšenou verzí původního deset let starého titulu a my můžeme už dle snímků očekávat notně vylepšené grafické podání 
 
 
Stejně jako v původní hře ale i zde půjde především o hru na zločince a policajty, takže budeme moci se silnými supersporty unikat pronásledujícím helikoptérám a projíždět skrz zátarasy, kde nám hodní policisté vždy nechají mezi svými auty volnou skulinku. 
 
 
Remaster nám nabídne krom vylepšené grafiky také multiplayer fungující mezi platformami, dále Autolog a také všechna hlavní DLC, která původní titul nabízel při svém vstupu na trh. Jde konkrétně o SCPD Rebel Racer Pack, Super Sports Pack, Armed & Dangerous Pack, Lamborghini Untamed Pack a Porsche Unleashed Pack, a to za celkovou cenu 30 eur. Dále tu pak máme i nové skiny pro auta, vylepšený fotografický režim a galerii a celkově má být hra lépe "naleštěna" a vyladěna. 
 
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered bude k dispozici na PC (Origin a Steam), Xbox One, PS4 a Switch, a to od 6. listopadu. A co budeme na PC potřebovat pro hraní ve slušné kvalitě? 
 
 
Remastery by celkově neměly být moc náročné na hardware a Hot Pursuit Remastered to splňuje. V každém případě to bude chtít 45 GB volného prostoru a Windows 10 a dále pak postačí 8 GB RAM, postarší procesor i z předbulldozerovské éry a obstarožní grafika kalibru GTX 660 či R9 270X. Nároky tak skutečně nejsou vysoké, takže na Need for Speed: Hot Pursuit Remastered by mělo v podstatě bohatě stačit i moderní APU. 
 
Zdroj: EA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci
Windows 10 i starší verze systému obsahují významnou chybu zabezpečení, o které poprvé informoval Google. Vzhledem k tomu, že chybu údajně aktivně zneužívají hackeři, se rozhodl dát Microsoftu na vyřešení pouze týden. Oprava nejspíš přijde až 10. listopadu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K
Výrobce DJI příští týden uvede na trh nový kompaktní dron, který v nabídce nahradí aktuální Mavic Mini. Ponese jednodušší název DJI Mini 2 a jeho parametry, design či cenu známe v předstihu již nyní.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém
Microsoft dnes vydal nový widget pro Xbox Game Bar, který zobrazuje procesy využívající CPU, GPU a RAM. Uživatel může snadno ukončit ostatní aplikace bez opouštění hry. Další funkce potom prozradí, zda je počítač připraven na DirectX 12 Ultimate.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Google přichází se službou VPN v balíku Google One Google přichází se službou VPN v balíku Google One
Společnost Google přichází s novou službou pro své zákazníky. V rámci nejvyšší verze svého balíčku Google One zpřístupňuje uživatelům službu VPN pro zařízení s Androidem. Služba ale nebude dostupná všude.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže
Společnost Apple zveřejnila své finanční výsledky. Nebyly sice zrovna špatné, ale bylo zde několik závažných propadů. Vrásky na čele způsobila především Čína, ale moc radosti nebylo ani z prodejů iPhonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře