www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Need for Speed: podzimní novinka se navrátí ke kořenům

Need for Speed: podzimní novinka se navrátí ke kořenům
, , aktualita
Byl představen teaser k novému Need for Speed, které se má vrátit k původním myšlenkám celé herní série a které by se mělo na trh dostat na podzim. Hra zaujme i novým herním enginem a povedenou grafikou a vyjde na PC, PS4 a Xbox One.
K oblíbeným
reklama
Need for Speed slibuje, že přinese to, co tento herní titul obsahoval v minulosti, a to, co bylo příčinou, že byl tak úspěšný: "Velké množství uživatelských úprav, autentická městská kultura pro auta, noční otevřený svět a zajímavý příběh, který vás vtáhne do hry." Možná i proto se novinka bude jmenovat pouze "Need for Speed".

Teaser níže by měl být podle tvůrců zachycen v reálném čase na výkonném stroji, aby demonstroval nový herní engine. Podle prvních obrázků vypadá hra opravdu dobře po grafické stránce, dá vám sice jen základní ochutnávku toho, co hra přinese, více si budete muset počkat na 15. června, kdy by měl být vydán první gameplay trailer.


"Co by lidé měli očekávat od tohoto roku, není, že dodáme nějakou hru, ale že připravíme hru, která bude založena na všech základních principech, na jakých by Need for Speed mělo být postaveno. A dodáme ji v opravdu vysoce kvalitní formě," řekl Marcus Nilsson ze Švédské společnosti, která stojí za vývojem dalšího pokračování oblíbené série.

Je povzbudivé, že vývojáři poslechli své fanoušky, kteří těžce nesli zásadní změny, jež v podstatě začaly probíhat u NFS Most Wanted, kde zmizelo noční závodění a kde se zásadně snížila možnost vylepšovat auta oproti NFS Underground 2. Zkrátka se příznivci klasického Need for Speed mají na co těšit.

Zdroj: Hexus.net

reklama
Nejnovější články
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů