www.svethardware.cz
>
>
>

Nejhledanější témata 2020 dle Googlu: vede koronavirus a volba prezidenta v USA

Nejhledanější témata 2020 dle Googlu: vede koronavirus a volba prezidenta v USA
, , aktualita
Vyhledávač Google vydává statistiky vyhledávání za letošní rok 2020. Asi nikoho moc nepřekvapí, že celosvětově vede koronavirus a americké prezidentské volby, a to dokonce i u nás. Z osobností je to v ČR Prymula a Vojtěch.
K oblíbeným
reklama
Rok 2020 pomalu končí a vyhledávač Google zveřejnil statistku nejčastěji vyhledávaných pojmů. Ty lze filtrovat celosvětově nebo i podle země. Výsledky nejsou moc překvapivé, celosvětově i u nás jednoznačně vedl koronavirus. Na druhém místě to jsou shodně americké volby a jejich výsledky. Pak už se to liší a svět pak dále hodně zajímala smrt Kobe Bryanta, konference přes aplikaci Zoom a IPL. Na šesté příčce je dle Googlu India vs New Zealand, sedmá a osmá pozice opět patří koronaviru (coronavirus update a coronavirus symptoms), devátý je Joe Biden a na 10. místě je to Google Classroom.
 
Google logo
 
To v Česku se na třetí místo dostala ČT24 a Google Classroom získal 4. pozici. Na 5. místě je to Ministerstvo zdravotnictví, 6. příčka patří balíčku Office 365, sedmý je Netflix. Na osmém místě je populární televizní seriál Slunečná a příznaky koronaviru si berou až 9. pozici. Na 10. místě jsou pak obecně volby.
 
Zatímco svět nejvíce zajímal Joe Biden, Kim Čong-un, Boris Johnson, Kamala Harris a Tom Hanks, Čechy naopak nejvíce zajímal Roman Prymula, Adam Vojtěch, Jaroslav Flegr, Kazma a Jordan Haj. Z úmrtí to pak byl celosvětově opět Kobe Bryant, Naya Rivera, Chadwick Boseman, Sushant Singh Rajput a George Floyd, v případě ČR má první příčku také Kobe Bryant, ale druhý je Chadwick Boseman a do první pětky se dostal i Diego Maradona (celosvětově až osmý), Eva Pilarová a pětku opět uzavírá George Floyd. Více statistik najdete na stránkách Googlu.
 
Zdroj: Google


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ryzeny 5000G jdou na trh, máme tu testy Ryzeny 5000G jdou na trh, máme tu testy
AMD se zítra odhodlá vypustit na trh nová APU v podobě dvou modelů z generace Ryzen 5000G, což ovšem platí už jen pro volný trh, čili DIY. Na tom jsou ostatně APU už celkově velice nedostatkové zboží, takže lze počítat s obrovským zájmem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře