reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nero AG uvádí na trh nové Nero 7 Premium

12.10.2005, Milan Šurkala, aktualita
Nero AG uvádí na trh nové Nero 7 Premium
Od 10. října je na trhu nová verze Nero 7 Premium, která integruje 18 Nero aplikací spolu s novým Nero Home, multimediálním systémem, který uživateli dovoluje přístup ke všem multimediálním souborům použitím dálkového ovládání. K prohlížení...
Od 10. října je na trhu nová verze Nero 7 Premium, která integruje 18 Nero aplikací spolu s novým Nero Home, multimediálním systémem, který uživateli dovoluje přístup ke všem multimediálním souborům použitím dálkového ovládání. K prohlížení těchto souborů vám totiž bude stačit normální televize (ale klidně i plazmovka či LCD TV) napojená na počítač s tímto softwarem.
Nero 7 Premium je soubor 18 Nero aplikací, které lze snadno spouštět přes "project launcher". Jistě potěší vylepšené Nero Burning ROM, Nero Express 7, BackItUp 2 i další programy. Disponuje softwarem pro přehrávání DVD, stejně jako možností kódovat video a vypálit jej na CD, DVD či DVD DL. Novinkou je také schopnost pálit na BluRay disky a DVD+/-VR disky.

Audiofilové pak jistě uvítají schopnost práce se zvuky 5.1 i 7.1, jejich editaci a mixování, dále připojit různé zvuky, hudební sekvence ke svým audio projektům. Cena Nero 7 Premium je $99.99, verze ke stažení vás vyjde o něco levněji, je za $79.99. Objednávky a prodej bude zahájen 24. října, někteří obchodníci je ale mají už od 10. října.

Zdroj: www.nero.com
Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama