www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Netbook Asus Eee 1015BX přichází do prodeje

Netbook Asus Eee 1015BX přichází do prodeje
, , aktualita
Představen byl před měsícem a nyní byl přenosný počítač Asus Eee 1015BX zařazen do nabídky německého internetového obchodu Amazon a to v černé i bílé barevné variantě. Ve výbavě je procesor AMD C-60 skládající se ze dvou 1,0GHz jader, která...
K oblíbeným
reklama
Představen byl před měsícem a nyní byl přenosný počítač Asus Eee 1015BX zařazen do nabídky německého internetového obchodu Amazon a to v černé i bílé barevné variantě.

Ve výbavě je procesor AMD C-60 skládající se ze dvou 1,0GHz jader, která je možné přetaktovat až na 1,33 GHz prostřednictvím technologie Turbo. Je zde i grafický čip Radeon HD 6290 fungující na 276 MHz (až 400 MHz v případě módu Turbo). Hodnota TDP procesoru byla stanovena na 9 W.Přítomna je podpora pro HDMI verze 1.4a a DisplayPort ++. Nakonec tento notebook používá 10,1palcový displej, rozlišení 1024 x 600 pixelů, LED podsvícení, 1 GB RAM a 320GB pevný disk. Nechybí Ethernet, čip Wi-Fi 802.11b/g/n, 0,3Mpx webkamera , čtečka karet SD/MMC a výstup HDMI. Tříčlánková baterie má kapacitu 2 200 mAh.

Přenosný počítač Asus Eee 1015BX používá operační systém Windows 7 Starter. Jeho cena byla stanovena na €206 za bílou verzi a €209 za černou verzi.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů